Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Real Madrid ennustusvihjed

Meistrite liiga veerandfinaalis kohtuvad omavahel Liverpool ja Real Madrid. Esimese omavahelise kohtumise võitis Real Madrid tulemusega 3:1. Kas Liverpool suudab raskest olukorrast välja tulla?


Liverpool vs. Real Madrid

Kolmapäev 14. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad skoorivad & kokku üle 2.5 (1.87 @ Coolbet)

Liverpooli võit (2.02 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real Madrid on võitnud viimased neli omavahelist kohtumist.
  • Real Madrid pole 13 kohtumist järjest ühtegi kohtumist kaotanud.
  • Liverpooli viimasest kaheksast Meistrite liiga kohtumisest on lausa kuues löödud teisel poolajal täpselt 2 väravat.

Esimene omavaheline kohtumine Hispaanias kuulus täielikult Real Madridile. Liverpooli kaitseliin oli täpselt nii haavatav, kui enne kohtumist arvata võis ja Real Madridi ründajad kasutasid selle võimaluse ka hiilgavalt ära.

Aga selles paaris ei ole veel mitte midagi otsustatud. Meenutame üleeelmist Meistrite liiga hooaega, kus Liverpool oli Barcelona vastu peale esimest kohtumist 0:3 kaotusseisus, kuid suutis korduskohtumises ilma mitme põhitegijata 4:0 võita ning edasine on ajalugu. Kõik on veel võimalik.

Mõlemad klubid on vahepeal pidanud ka ühe koduliiga kohtumise. Liverpool alistas tulemusega 2:1 Aston Villa. Real Madrid oli omakorda 2:1 üle Barcelonast.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava. Esiteks pole Liverpoolil enam midagi tagasi hoida ja seetõttu võiks oodata ka üsna lõbusat mängupilti. Jürgen Klopp on julge treener ja tõenäoliselt näeme väga ründavat ja riskeerivat Liverpooli.

Teiseks on mõlemal meeskonnal palju probleeme just kaitseliiniga(Realil Ramos ja Varane eemal, Liverpooli kaitseprobleeme teame me kõik) ja loogiliselt võiks see kaasa tuua üle keskmise palju väravaid.

Teine panus – Liverpooli võit. Liverpool on selline meeskond, millel on iseloomu. Jürgen Klopp on suurepärane motiveerija. Neil on olnud väga raske hooaeg ning selgelt pole nad hetkel parimas vormis, kuid Anfieldil võib siiski imesid juhtuda. Selle kohtumise võitmine ei oleks päris ime, kuid raske saavutus ikka.

Ennustaks Liverpooli üheväravalist võitu, kuid kokkuvõttes Real Madridi edasipääsu.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad & kokku üle 2.5 värava (1.87 @ Coolbet)
  • Liverpooli võit (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 37€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds