Liverpool vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Premier League´i pühapäevase mängude õhtu lõpetab maiuspala tabeli teise ja kolmanda meeskonna vahel. Rohkem on muidugi mängus Liverpoolil, kes võitleb koos Manchester Cityga tiitli nimel, kuid ka Tottenhamil on punktilisa vaja, et esineliku kohta kindlustada ja ühtlasi seeläbi järgmise hooaja Meistrite Liiga koht saada.

Liverpool vs. Tottenham
Pühapäev, 31. märts 2019
Mäng algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Mõlemad meeskonnad ei löö väravat (2.1 @ Coolbet)
Teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid (2. 03 @ Coolbet)

• Viimasest kolmest omavahelisest kohtumisest on võitnud ühe Liverpool, ühe Tottenham ning üks lõppenud viigiga.
  • Liverpool on jätkuvalt ainuke meeskond, mis pole Premier League´i hooaja raames koduväljakul ühtegi kohtumist kaotanud.
  • Tottenham on kõikide liigade peale viiest viimasest võõrsil matšist võitnud vaid ühe.

Tottenhami koefitsient antud mängule on väga magus, kuid arvestades Liverpooli statistikat koduväljakul, siis võiks võrduda võõrsil meeskonnale panustamine raha tuulde loopimisega. Eriti arvestades Tottenhami ebastabiilsust võõral väljakul.

Mõlemad meeskonnad on rünnaku poole pealt maailma tippmeeskonnad ning löövad üle keskmise palju väravaid, kuid antud mängu iseloom peaks tulema hoopis kinnisem kui üldsus arvab ja loodab. Mängus on palju ja kõikvõimalike riske välditakse. Tottenham mängib kindlasti ennekõike kaitsest lähtuvalt ning nagu Meistrite Liigas Dortmundi Borussia vastu tõestati, siis saadakse sellega suurepäraselt hakkama.

Samas on ka Liverpool kaitsenäitajates üks parimaid meeskondi terves liigas ja ühelegi teisele meeskonnale Premier League´s pole see hooaeg nii vähe väravaid löödud. See kõik võiks tähendada, et üks meeskond kahest jääb selles mängus nulli peale. Kõikide eelduste kohaselt on see Tottenham, kuid pall on ümmargune ja liiga ebareaalne ei ole ka tulemus 0:0.

Teisene valime, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Seda samuti sellepärast, et ennustame kohtumisele väga ettevaatliku algust. Tõenäoliselt näeme esimesel poolajal 0-1 väravat. Seejärel muudetakse olenevalt tulemusest taktikat ja võetakse ka vajadusel rohkem riske. Ehk arvatavasti otsustatakse see mäng ära teisel poolajal.

•  Mõlemad meeskonnad ei löö väravat (2.1 @ Coolbet)
  •  Teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€.