Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Premier League´i pühapäevase mängude õhtu lõpetab maiuspala tabeli teise ja kolmanda meeskonna vahel. Rohkem on muidugi mängus Liverpoolil, kes võitleb koos Manchester Cityga tiitli nimel, kuid ka Tottenhamil on punktilisa vaja, et esineliku kohta kindlustada ja ühtlasi seeläbi järgmise hooaja Meistrite Liiga koht saada.


Liverpool vs. Tottenham
Pühapäev, 31. märts 2019
Mäng algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Mõlemad meeskonnad ei löö väravat (2.1 @ Coolbet)
Teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid (2. 03 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest kolmest omavahelisest kohtumisest on võitnud ühe Liverpool, ühe Tottenham ning üks lõppenud viigiga.
  • Liverpool on jätkuvalt ainuke meeskond, mis pole Premier League´i hooaja raames koduväljakul ühtegi kohtumist kaotanud.
  • Tottenham on kõikide liigade peale viiest viimasest võõrsil matšist võitnud vaid ühe.

Tottenhami koefitsient antud mängule on väga magus, kuid arvestades Liverpooli statistikat koduväljakul, siis võiks võrduda võõrsil meeskonnale panustamine raha tuulde loopimisega. Eriti arvestades Tottenhami ebastabiilsust võõral väljakul.

Mõlemad meeskonnad on rünnaku poole pealt maailma tippmeeskonnad ning löövad üle keskmise palju väravaid, kuid antud mängu iseloom peaks tulema hoopis kinnisem kui üldsus arvab ja loodab. Mängus on palju ja kõikvõimalike riske välditakse. Tottenham mängib kindlasti ennekõike kaitsest lähtuvalt ning nagu Meistrite Liigas Dortmundi Borussia vastu tõestati, siis saadakse sellega suurepäraselt hakkama.

Samas on ka Liverpool kaitsenäitajates üks parimaid meeskondi terves liigas ja ühelegi teisele meeskonnale Premier League´s pole see hooaeg nii vähe väravaid löödud. See kõik võiks tähendada, et üks meeskond kahest jääb selles mängus nulli peale. Kõikide eelduste kohaselt on see Tottenham, kuid pall on ümmargune ja liiga ebareaalne ei ole ka tulemus 0:0.

Teisene valime, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Seda samuti sellepärast, et ennustame kohtumisele väga ettevaatliku algust. Tõenäoliselt näeme esimesel poolajal 0-1 väravat. Seejärel muudetakse olenevalt tulemusest taktikat ja võetakse ka vajadusel rohkem riske. Ehk arvatavasti otsustatakse see mäng ära teisel poolajal.

Meie valikud:

  •  Mõlemad meeskonnad ei löö väravat (2.1 @ Coolbet)
  •  Teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds