Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroopa liiga neljapäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 90€.


AS Roma vs. Ajax

(Neljapäev 22:00 TV3 Sport 2)

AS Roma läheb korduskohtumisele 2:1 eduseisus.

Esimeses omavahelises kohtumises olid kõik trumbid Ajaxi käes, kuid eduseisus eksiti penaltil ning teisel poolajal lasti endale lüüa kaks vastuseta väravat. Mänguliselt oli samuti kõik Ajaxi kontrolli all, kuid lõpuks loeb ikka see, kes rohkem väravaid lööb.

Mõlemad meeskonnad käisid viimati platsil pühapäeval ning võtsid koduliigas 1:0 võidud.

Valime kombosse panuse, et Ajax võidab korduskohtumise. Nad olid juba esimeses kohtumises selgelt parem meeskond platsil. Võõrsil kohtumine tuleb kindlasti raskem, kuid meie silmis on hetkel Ajax lihtsalt tugevam meeskond.

Hollandi meeskond on ka kihlveokontorite arvates kohtumise kerge favoriit.

Meie valik: Ajaxi võit (2.36 @ Coolbet)


Praha Slavia vs. Londoni Arsenal

(Neljapäev 22:00 TV3 Sport)

Londoni Arsenal mängis esimeses veerandfinaalkohtumises Tšehhi meeskonna vastu 1:1 viiki ehk hetkeseisuga läheks just Praha Slavia tänu võõrsil löödud väravale siit paarist edasi. Tasub mainida, et külalised lõid oma värava viimasel lisaminutil.

Inglismaa meeskond oli esimeses omavahelises kohtumises päris mannetu. Ei saanudki päris aru, kas vastast alahinnati või siis oligi Praha Slavia nii hea. Tõenäoliselt peitub tõde kuskil vahepeal. Seda kummalisem oli Arsenali nüri sooritus, et Tšehhi meeskonda räsib vigastustelaine ning ka antud kohtumisest jäävad mitmed põhitegijad eemale.

Ilma pikalt mõtlemata lisame kombosse Arsenali võidu. Usume, et Inglismaa meeskond võtab ennast korduskohtumiseks kokku ja teeb võrreldes esimese kohtumisega vajalikud korrektuurid. Tšehhi meeskond on südikas vastane, kuid Arsenali tase on ikka mõnevõrra kõrgem.

Meie valik: Arsenali võit (1.84 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 90€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds