Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Norwich ennustusvihjed

Premier League´i uus hooaeg algab! Esimese mänguvooru avab eelmise aasta teise koha Liverpooli ja uustulnuka Norwichi vastasseis. Muide, kui need kaks meeskonda viimati Inglise kõrgliigas vastamisi läksid, siis nähti kokku üheksat väravat ja Norwich lõi nendest neli. Kuidas läheb seekord?


Liverpool vs. Norwich

Reede 9. august 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.27 @ Coolbet)
Esimesel poolajal 2-3 väravat (2.35 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Liverpoolil peaksid kõik põhitegijad rivis olema. Algkoosseisus siiski arvatavasti Sadio Manet veel ei näe. Jürgen Klopp on meediale vihjanud, et senegallasele antakse veel puhkust ning tema mänguaja võib esimeses kohtumises endale napsata hoopis Origi.

Norwichil on vigastustega eemal Zimmermann, Tettey ja Louis Thompson. Eelmise hooaja Championshipi resultatiivseim mängija Teemu Pukki on aga täie tervise juures ning valmis ennast ka Premier League´s tõestama.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Norwich mängis küll eelmisel hooajal veel madalamas liigas, kuid võitis selle üsna kindlalt ning nende tase on kindlasti kõrgem, kui Premier League´i viimastel meeskondadel. Kõikides sõpruskohtumistes tegi Norwich samuti skoori. Kontrollkohtumistes ei olnud küll ühtegi Liverpooli masti vastast, kuid näiteks Schalke alistati 2:1.

Samuti võib arvata, et Liverpooli kaitse ei ole veel hooaja esimeses mängus nii kindel, kui näiteks hooaja keskel. Koefitsient on piisavalt kõrge, et seda proovida. Kui vaadata viimast nelja omavahelist kohtumist, siis nendes kõigis on skooritud mõlemalt poolt ehk kumbki meeskond pole nulli peale jäänud.

Tahaks uskuda, et juba esimeses kohtumises näeme tõelist tulevärki ja väravaid. Eeldused selleks on head. Teine panus – esimesel poolajal 2-3 väravat. Liverpoolile ei tohiks Norwichi kaitseliini ülemängimine erilisi probleeme tekitada. Kõik mängijad on ülimotiveeritud uut hooaega resultatiivselt alustama ning väravavõrgud peaks juba esimesel poolajal rohkem kui korra sahisema.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.27 @ Coolbet)
  • Esimesel poolajal 2-3 väravat (2.35 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 47€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds