Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolmapäevane sõpruskohtumiste kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Veel viimased sõpruskohtumised enne hooaega. Vormi timmivad nii Real Madrid kui ka Ragnar Klavan ja Cagliari. Loe edasi ning leiad ühe 5.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 100€.


Red Bull Salzburg vs. Real Madrid (20:00)

Austrias on tegelikult juba sealne Bundesliga alanud, kuid siiski kohtutakse veel erinevate maailma tippklubidega sõpruskohtumistes. Hiljuti mängiti näiteks ka Londoni Chelsea-ga ja kaotati 3:5. Koduliigas on mängitud kaks ringi ning mõlemad enda kohtumised on kindlalt võidetud.

Real Madrid on suvel pidanud viis kontrollkohtumist ja normaalajal võitnud neist ainult ühe, viimase Fenerbahce vastu. Selgelt on Hispaania suurklubi suvistes mängudes pannud rõhku uute mängijate meeskonda sulandamisele. Kaitset liiga palju mängitud ei ole – viie mänguga on endale lastud lüüa lausa 16(!) väravat ehk rohkem kui kolm mängu kohta.

La Liga alguseni on jäänud veidike üle nädala ning tõenäoliselt tuleb Real Madrid antud kohtumisele juba palju suurema tõsidusega, kui juuli alguses toimunud kontrollkohtumistele. Nüüd on viimane aeg enne algavat hooaega meeskonda optimismi ja enesekindlust süstida. Real Madridi võidukoefitsient ei ole küll eriti suur, kuid piisavalt väärtuslik, et kombosse lisada.

Meie valik: Real Madridi võit (1.64 @ Coolbet)


Fenerbahce vs. Cagliari (20:30)

Türgi liiga keskmik Fenerbahce on suvel saanud väga tugevaid kontrollkohtumisi. Kohtutud on nii Real Madridi, Müncheni Bayerni, Hertha Berlini kui ka Wolfsburgiga. Vaid viimasega suudeti võrdselt mängida, kuid sellegi poolest on need kohtumised meeskonnale kindlasti palju juurde andnud.

Eesti koondislase Ragnar Klavani koduklubi Cagliari on samuti aktiivselt sõpruskohtumisi pidanud. Enamasti üsna enda tasemega võrdsete meeskondadega. Terve suve jooksul on kaotatud vaid üks kohtumine – laupäevane matš Freiburgiga(1:4).

Samad meeskonnad on ka kahel varasemal suvel pidanud omavahel sõpruskohtumise. Üleelmine aasta võitis Fenerbahce tulemusega 1:0 ja mullu saavutas Türgi klubi võidu numbritega 2:1.

Usume, et üllatust ei sünni ka seekord ning tugevam võtab oma. Tegemist on küll sõpruskohtumisega, kus üllatused on üsna sagedased külalised, kuid Türgi klubi on suve jooksul saanud väga tugevaid kohtumisi ning Cagliarist siiski taseme poolest grammikese tugevam meeskond.

Meie valik: Fenerbahce võit (1.92 @ Coolbet)


AS Roma vs. Ath.Bilbao (21:00)

Juba üsna pikalt võitmatuna püsinud AS Roma on ka kõik neli suvist kontrollkohtumist võidukalt lõpetanud. Viimati alistati Lille tulemusega 3:2. Itaalia liiga alustab alles 24. august ehk AS Romal on veel natukene rohkem aega vormi sättida kui nende tänastel vastastel.

Athletic Bilbao, kes jäi koduliigas kõige napimalt eurosarja kohast ilma, on suvel pidanud kuus sõpruskohtumist. Viimati kaotati üllatuslikult Hispaanias madalamas liigas mängivale Santanderile.

Järjekordselt tuleb öelda, et favoriit peaks selle kohtumise siiski võitma. Itaalia klubi on suvel näidanud väga head minekut, löönud palju väravaid ning tundub, et Roma uuel peatreeneril Paulo Fonsecal on meeskonnaga üsna hea klapp.

Meie valik: (1.67 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 5.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds