Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti Laulu finaali ennustusvihjed

Kaksteist parimat laulu on selgunud ning nüüd jääb maha pidada veel suur finaal, kus selgub Eesti Laulu võitja, kes esindab meid Iisraelis Eurovisioni lauluvõistlusel. Esitusele tuleb kümme inglisekeelset ning kaks eestikeelset lugu. Algselt selgitatakse välja parimad lood rahvahääletuse ja žürii punktide kooslusel. Seejärel teeb lõpliku otsuse vaid rahvas.

Erinevalt poolfinaalidest, läheme seekord rohkem kindla peale. Seda põhjusel, et kihlveokontoritel on poolfinaalidest üsna täpne informatsioon ja koefitsendid on väga täpsed.


Eesti Laul Finaal
Laupäev, 16. veebruar, 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: ETV

Ennustusvihjed

Victor Crone “Storm” võidab (1.75 @ Coolbet)
K. Kivilaan “Cold Love” Top 3 (2.95 @ Coolbet)
S.Nurmsalu edestab S. Valtrit (1.86 @ Coolbet)

VAATA KOEFITSENTE SIIT


Eesti Laulu võidab Victor Crone “Storm”. Tundub väga kindla peale minek. Laul on võitnud nii rahva kui ka žürii südamed. Kõikide finaali laulude seast kindlasti üks kõige eurovisionilikum pala. Viimase nelja aasta jooksul on vaid korra suurfavoriit võiduta jäänud, kui Kerli esitatud “Spirit Animal” loo ees võittis tänu rahvahäältele võidu Laura ja Koit Toome “Verona”. Usume, et tänavu on taas favoriidi aasta.

Kerli Kivilaan “Cold Love” jõuab esikolmikusse. Enne poolfinaale alahinnati Kerli Kivilaane võimalusi päris tugevalt. Aga viimastes ennustuses on ta juba kerkinud esikolmiku konkurentsi ning võiks olla üheks mustaks hobuseks. Kui kaks esimest kohta lähevad üsna kindlalt jagamisele Victor Crone ja Uku Suviste vahel, siis Kerli laul võiks olla Ingeri ja Stefaniga favoriit kolmandale kohale.

Sandra Nurmsalu “Soovide puu” – Synne Valtri “I’ll Do It My Way” paaris ennustame võitjaks Sandra Nurmsalu pala. Esiteks põhjusel, et see on üks kahest laulust, mis on eestikeelne. Eesti keele austajad ning kindlasti ka vanem generatsioon eelistab just seda laulu. Teiseks – Sünne Valtri laul oleks peaaegu finaalist välja jäänud. Rahvalt saadi küll üle keskmise head punktid, kuid arvatavasti jäi pala žürii eelistustest välja.

Meie valikud:

  • Victor Crone “Storm” võidab (1.75 @ Coolbet)
  • Kerli Kivilaan “Cold Love” top 3 (2.95 @ Coolbet)
  • Sandra Nurmsalu edestab Synne Valtrit (1.86 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga näiteks meie teise valiku puhul taskusse tervelt 59€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds