Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Ungari GP põhisõidu ennustusvihjed

Ungari GP kvalifikatsiooni võitis Max Verstappen, kellele oli see elu esimeseks ajasõidu esikohaks F1 sarjas. Talle järgnesid Mercedese piloodid Valtteri Bottas ja Lewis Hamilton. Eelmine aasta suutis Ungaris kvalifikatsiooni võitja ka põhisõidu esimesena lõpetada, kas nii läheb ka tänavu?


F1 Ungari GP

Laupäev 3. august 2019
Algab:16:10
Ülekanne: –

Võitja Lewis Hamilton (3.3 @ Coolbet)
Võitja ajamarginal alla 6 sekundi (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Keda ennustame sõidu võitjaks? Lihtne vastus – Lewis Hamilton. Üldtabeli kindel liider ei ole alati kvalifikatsioonides parimat minekut näidanud, kuid põhisõitudel on ta mõningate eranditega üldjuhul alati esikoha mängus. Britt sõitis ka viimasel vabatreeningul välja rajarekordi ning tõestas, et eelmise etapi ebaõnnestumine on peast pühitud.

Lewis Hamiltoni võidule pakutakse ka üsna korraliku koefitsienti. Seega pikalt mõtlemist ei ole, esimene panus – Lewis Hamilton tuleb võitjaks.

Teisena olema arvamusel, et vahed esimeste sõitjate vahel ei paisu üleliia suureks. Hungaroring on üsna aeglane rada, mis paneb võrreldes paljude teiste radadega, rohkem proovile sõitjate meisterlikkuse. Heade masinatega sõitjatel ei ole Ungaris nii suurt eelist, kui näiteks Silverstones või Saksamaal.

Samuti soosib üsna väikest võitja ajamarginali asjaolu, et esimeses reas stardivad kahe erineva meeskonna masinad. See tähendab, et tõenäoliselt ei näe me võistluste viimastel ringidel situatsiooni, kus esimesed kaks kohta jagatakse sama meeskonna sõitjate vahel, mis võib peale tiimide taktikalisi korraldusi viia võitja ajamarginali üsna suureks.

Üldiselt on läbi aastate Ungari GP-l olnud vahed pigem väikesed. Teine panus – võitja ajamarginal alla 6 sekundi.

Meie valikud:

  • Võitja Lewis Hamilton (3.3 @ Coolbet)
  • Võitja ajamarginal alla 6 sekundi (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 66€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds