Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Leeds United ennustusvihjed

Laupäeval lähevad Inglismaa kõrgliigas vastamisi Liverpool ja Leeds. Antud vastasseis on viimaste aastate jooksul pakkunud mitmeid suureskoorilisi kohtumisi. Kuidas läheb seekord?


Liverpool vs. Leeds

Laupäev, 29. oktoober 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Viik (6.15 @ Coolbet)

Liverpool ei skoori mõlemal poolajal (2.10 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Liverpool pole koduväljakul 29 PL kohtumist järjest kaotanud. Väravatevaheks sellel perioodil +57.
  • Leeds on viimase viie võõrsilkohtumisega teeninud vaid ühe punkti.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Liverpooli 6:0 võiduga.

Liverpool hoiab tabelis kaheksandat positsiooni. Kui mingil hetkel tundus nende hooaeg täiesti kohutav, siis tegelikult ei olegi seis nii hull. Manchester City ja Arsenal jäävad küll tabelis juba üsna kaugele, kuid esinelik on vaid viie punkti kaugusel.

Küll aga on kohutav viimase vooru tulemus. Nimelt kaotas Liverpool 0:1 Nottingham Forestile. Tänavusel hooajal ongi Jürgen Kloppi meeskond hädas mängimisega võõral väljakul. Nimelt pole viie kohtumisega vastaste koduväljakul võidetud veel ühtegi kohtumist. Samas Anfieldil ollakse endiselt tasemel ja see hoiabki neid veel mingil määral mängus.

Tundub, et Liverpool ei suuda hetkel kahes liigas korraga 100% enda taset erinevatel põhjustel välja mängida ning siiamaani on rõhk läinud Meistrite liigale.  Sealgi pole mängupilt kõige kenam, kuid siiamaani on tulemust tehtud.

Leeds on liigas juba kaheksa kohtumist järjest võiduta ja viimase viie vooru lõikes ollakse terve Premmi kõige kehvem klubi. Kui hooaja alguses aitasid meeskonnal mängus püsida Rodrigo väravad, siis nüüdseks on hispaanlase väravapidu otsa saanud ning viimase seitsme vooruga on kirjas vaid üks tabamus.

Viimased kaks omavahelist kohtumist Anfieldild on lõppenud tulemustega 6:0 ja 4:3 Liverpooli poolt vaadates. Vaevalt, et seekord nii suureskoorilist kohtumist näeme, kuid nulle tablool ka ei ennustaks.

Esimene panus – viik. Ennustaks, et Liverpooli jaoks tuleb äärmiselt raske kohtumine. Tihe mängugraafik, palju vigastatud mängijaid ja mitte kõige parem mängupilt teevad oma töö. Leedsil on kolm lisapuhkepäeva ja nende mängijad on ülimalt motiveeritud, et suuremale hambaid näidata ja punkte võtta. Liverpool on loomulikult kohtumise favoriit, kuid viik ei oleks üldse üllatav tulemus.

Teine panus – Liverpool ei skoori mõlemad poolajal. Kuigi Leeds pole eriline kaitsetiim, siis tulevad nad kohtumisele kaitsva taktikaga ning hakkavad kontratele keskenduma. Liverpool on näidanud, et nad suudavad lahtises mängus küll üsna palju väravaid lüüa, kuid kaitsva taktikaga meeskondade vastu ollakse sel hooajal hädas. Eelmine hooaeg töötas ründekooslus paremini, sel hooajal ei osata Nunezt täielikult mängu kaasata.

Meie valikud:

  • Viik (6.15 @ Coolbet)
  • Liverpool ei skoori mõlemal poolajal (2.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 300€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds