Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anadolu Efes vs. Fenerbahce ennustusvihjed

Euroliiga reedesel mängupäeval võtab valitsev meister Anadolu Efes koduväljakul vastu Fenerbahce. Kumb Türgi meeskond tulise vastasseisu võidab?


Anadolu Efes vs. Fenerbahce

Reede, 27. oktoober 2022
Algab: 20.30
Ülekanne: TV3 Sport 2

Fenerbahce võit (2.48 @ Coolbet)

Kokku alla 159.5 punkti (1.90 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Fenerbahce võitnud kolm ja Anafolu Efes kaks.
  • Fenerbahce on statistiliselt Euroliiga kõige rohkem vaheltlõikeid tegev meeskond.
  • Senise hooaja jooksul on Anadolu Efes keskmiselt visanud 83.3 punkti, Fenerbahce sama näitaja on 80.8.

Valitsev meister Anadolu Efes on hooaega alustanud kahe võidu ja kahe kaotusega. Seni on mängitud ilma Shane Larkinita, kes taastub käevigastusest. Tema puudumisel on meeskonna liidrikoormat vedanud Micic ja suvel meeskonnaga liitunud Will Clyburn.

Fenerbahce on üks kahest meeskonnast, kes jätkab täisedu ehk nelja võiduga neljast mängust. Uus peatreener Dimitros Itoudis on mehed päris hästi mängima pannud ning kõik teavad oma rolli väljakul. Seejuures jaguneb skoor mängijate vahel üsna võrdselt. Lausa viis mängijat on keskmiselt visanud mängu kohta rohkem kui 9 punkti.

Tänavu on omavahel üks kohtumine juba ka peetud, kui Türgi superkarikafinaalis võttis üsna kindla võidu Anadolu Efes. Sellest suuremaid järeldusi siiski ei teeks, sest tegemist oli hooaja algfaasiga.

Kahte meeskonda paberil võrreldes kummalegi meeskonnale väga suurt eelist anda ei saaks. Fenerbachel ei ole võib-olla nii säravaid liidreid nagu Micic ja Clyburn, kuid see-eest on nende tegutsemine natukene meeskondlikum. Calathes juhib osavalt mängu ning isegi Wilbekin on raamidesse pandud.

Esimene panus – Fenerbahce võit. Meie silmis on võiduvõimalused üsna 50:50. Seetõttu eelistaks kõrgema koefitsiendiga meeskonda. Kui Anadolu Efesi poolt peaks mõni liidermängija ebaõnnestuma, siis on trumbid juba külalismeeskonna käes. Ning võib kindel olla, et Itoudis teab, kuidas vastaste liidermängijaid maha võtta.

Teine panus – kokku alla 159.5 punkti. Ei tahaks uskuda, et sellises põhimõttelises Türgi derbis väga voolavat rünnakut näeme. Pigem võiksid märksõnadeks olla väga intensiivne kaitse ja mõtestatud rünnak. Seega võiks ruulida madalad skoorid.

Meie valikud:

  • Fenerbahce võit (2.48 @ Coolbet)
  • Kokku alla 159.5 punkti (1.90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 125€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds