Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. West Ham ennustusvihjed

Pühapäeval lähevad Inglismaa kõrgliigas vastamisi Manchester United ja West Ham. Viimati suutis West Ham liigakohtumise Old Traffordil võita 15 aastat tagasi. Kas suudetakse pikk ja kurb seeria lõpetada?


Man.United vs. West Ham

Pühapäev, 30. oktoober 2022
Algab: 18:15
Ülekanne: Viaplay

Manchester United võidab poolaja ja täisaja (2.75 @ Coolbet)

Bruno Fernandes saab hoiatuskaardi (4.50 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Manchester Unitedile pole koduväljakul neli kohtumist järjest mitte ühtegi väravat löödud.
  • West Hami osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud vaid 1.9 väravat, mis on liiga madalaim näitaja.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 1:0 Manchesteri klubi võiduga.

Manchester United hoiab hetkel tabelis kuuendat positsiooni ja võiduga on võimalus tõusta juba esinelikusse. Viimase viie vooru saldoks kaks võitu, kaks viiki ja üks kaotus ning seejuures on mängitud väga tugevate meeskondadega.

West Hami leiame tabeli keskelt. Päris eelmise hooaja hoogu sees ei ole ning 12 vooruga on teenitud vaid neli võitu. Võõral väljakul mängides on viimase nelja vooruga teenitud vaid üks punkt.

Viimased omavahelised liigakohtumised on kõik kuulunud Manchester Unitedile. Siiski on West Ham viimaste hooaegade jooksul korra Unitedi selja prügiseks teinud, kui eelmise hooaja liigakarikas suurklubi välja lülitati.

Mõlemad klubid pidasid nädala sees ka eurokohtumise. United võttis 3:0 võidu üle Sheriff Tiraspoli ja skoori tegi teiste hulgas ka hiljuti miniskandaali sattunud Ronaldo. West Ham mängis samal ajal konverentsiliigas tulemusega 1:0 üle Silkeborgi.

Kihlveokontorite arvates on üsna selge favoriit Manchester United ja nende võidutõenäosuseks peetakse umbes 60%.

Esimene panus – Manchester United võidab poolaja ja täisaja. Unitedi viimane liigakohtumine Old Traffordil Tottenhami vastu oli võimas. Kui tehakse ligilähedanegi esitus sellele mängule, siis ei ole West Hamil erilisi võimalusi. Ja ei ole põhjusi, miks ei peaks Erik ten Hagi meeskond seda suutma. Momentum on hea, asjad sujuvad, mehed on motiveeritud ning kindel siht silme ees. Lisaks sellele said eurokohtumises enamus ässad päris palju puhkust ning värskus ei tohiks olla küsimus.

Teine panus – Bruno Fernandes saab hoiatuskaardi. Võib-olla ei paistagi see mängudes väga silma, aga Fernandes on üks nendest mängijatest, kes teenib üle keskmise palju kollaseid kaarte. Eelmisel hooajal 10 kaarti, tänavusel hooajal 11 kohtumisega juba neli kollast kaarti. Antud kohtumises on tõenäoliselt Manu mängimas üsna kõrgete liinidega ning see võib sundida Fernandesel vastaste kontraid määrustevastaselt maha võtma.

Meie valikud:

  • Manchester United võidab poolaja ja täisaja (2.75 @ Coolbet)
  • Bruno Fernandes saab hoiatuskaardi (4.50 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 225€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds