Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris vs Panathinaikos ennustusvihjed

Reede õhtul on taas Žalgiris arena puupüsti rahvast täis, sest külla on sõitnud Euroliiga klubi Panathinaikos. Mõlemad meeskonnad on hetkel play-off kohtadest paari võidu kaugusel. Kaunase Žalgiris 13. ja Panathinaikos 10. kohal.

Eriti nukker on Leedu klubi seis. Nimelt on kaotatud viimased neli kohtumist ning viimased kaks neist koduväljakul. Tõsi, mängitud on ka tõeliste tippklubidega nagu Anadolu Efes, CSKA Moskva ja Fenerbahce.

Panathinaikos vahetas hiljuti peatreenerit. Uueks lootsiks sai kunagine New York Knicksi ja Boston Celticsi palgal töötanud legendaarne Rick Pitino. Kui esimeses kohtumises Pitino käe all suutis Panathinaikos kohe ka Moskva CSKA alistada, siis peale seda on tabelisse kirjutatud kaks nukrat kaotust.


Kaunase Žalgiris vs Panathinaikos
Reede, 18. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 20:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Žalgirise võit AH-3 (2.03 @ Coolbet)
Kodumeeskonna punkte alla 77.5 (1.86 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimases kahes omavahelises kohtumises Žalgris Arenal on kodumeeskond teeninud mõlemal korral 6-punktilise võidu.
  • Kaunase Žalgiris teeb keskmiselt mängu kohta ligi 14 pallikaotust, mis on liiga halvim näitaja.
  • Kaotuse korral jääb Žalgiris play-offi viimasest kohast 3 võidu kaugusele.

Millist kohtumist oodata võiks? Žalgiris on näidanud, et kodupubliku ees antakse endast absoluutselt kõik. Kui emotsioon saadakse üles, siis on neid väga raske peatada. Kuna rünnakul ei saada ennast see hooaeg kuidagi käima, siis tuleb see mäng ära otsustada kaitses.

Panathinaikos on taseme poolest jõukohane vastane. Kui meeskonna liidrilt Keith Langfordilt mänguisu ära võtta ning veteran mängujuhile Nick Calathesele palliga meeskonna rünnaku organiseerimine ebamugavaks teha, siis kannatab kogu Panathinaikose meeskondlik tegutsemine drastiliselt.

Žalgirise võtmemängijaks võiks olla Jankunas. Peale vigastuspausi ei ole ta suutnud näidata parimaid esitusi, kuid nüüd kodupubliku ees on hea võimalus särada sarnaselt eelnevatele hooaegadele.

Kui Žalgiris suudab pallikaotused hoida kuni kaheksa ringis ning marulise publiku toetusel mängida kvaliteetset kaitset, siis on ka võit tulemas.

Meie valikud:

  • Žalgirise võit AH-3 (2.03 @ Coolbet)
  • Kodumeeskonna punkte alla 77.5 (1.86 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds