Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Arsenal ennustusvihjed

Premier League´s lähevad vastamisi ainukesed meeskonnad, kes pole veel ühtegi kohtumist kaotanud. Peale teist vooru on mõlemal meeskonnal kirjas kaks võitu. Oodata on väga kõrgetasemelist ja tulist lahingut. Kellest saab peale kolmandat vooru liiga liider või lepitakse viiki?


Liverpool vs. Arsenal

Laupäev 24. august 2019
Algab: 19:30
Ülekanne: TVPlay sports

Viik (4.9 @ Coolbet)
Kokku alla 3.5 värava (1.8 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Liverpool pole Premier League´s 41 kohtumist järjest koduväljakul kaotanud!
  • Eelmisel hooajal võitis Liverpool Arsenali koduväljakul tulemusega 5:1.
  • Viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest on Arsenal löönud värava kaheksas matšis, Liverpool lausa üheksas.

Liverpooli esiväravavaht Alisson on jätkuvalt vigastatud ehk väravapostide vahel alustab Adrian. Kohtumise jätab vahele ka Naby Keita ning endiselt on vigastatud Nathaniel Clyne.

Arsenal peab hakkama saama ilma Bellerini, Konstantinos Mavropanose ja Kieran Tierneyta. Holding, Ozil ja Xhaka on taas mänguvormis.

Kuna kohtumine toimub Anfieldil, kus Liverpool lihtsalt ei oska kaotada, siis jäävad potentsiaalseteks lõpptulemuse variantideks kodumeeskonna võit või viik. Meie panustame sellele, et kohtumine jääb viiki.

Arsenal on endale David Luizi näol saanud keskkaitsja, keda hirmsasti vajati. Lisaks on Ceballos näidanud väga sümpaatset mängu keskväljal. Võrreldes eelmise hooajaga on kindlasti tehtud edasiminek ning Liverpooliga võrdselt mängimine ei tohiks olla eriline eneseületamine.

Viigile pakutakse koefitsiendiks lausa 4.90. See on üllatavalt kõrge. Võrdluseks – eelmises Liverpooli kohtumises Southamptoniga oli viigi koefitsient isegi madalam. Kohtumine oli küll Liverpooli jaoks võõrsil, kuid siiski oleme arvamusel, et antud kohtumises on Arsenali natukene alahinnatud ja Liverpooli ülehinnatud.

Teisena ennustaks, et kohtumises lüüakse alla 3.5 värava. Mõlemale meeskonnale ülimalt tähtis mäng ning liigseid riske kohtumises ei võeta. Liverpooli kaitse on senises kahes kohtumises olnud üsna roostes ning kindlasti pööratakse antud kohtumises eriti palju tähelepanu, et just kaitsepoole pealt parem esitus teha.

Skooriennustuseks oleks lõpptulemus 1:1. Liverpool on meeskonnana parem, kuid pole ennast veel hooaja alguses korralikult käima saanud ning mängib varuväravavahiga. Arsenal on tänu uutele täiendustele vaikselt tükk-tüki haaval puzzlet kokku saamas ning heal päeval võib kõigiga võrdselt mängida.

Meie valikud:

  • Viik (4.9 @ Coolbet)
  • Kokku alla 3.5 värava (1.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 98€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds