Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Esiliigaklubi kukutas Arsenali karikavõistlustel konkurentsist, Mikel Arteta pidi omade esituse eest vabandama

Arsenali teekond tänavustel Inglismaa karikavõistlustel sai läbi juba esimese vastasseisuga, kui võõrsil kaotati Nottingham Forestile 0:1. Meeskond tegi väga kehva esituse ja peatreener Mikel Arteta pidi selle pärast vabandama.

Arsenal ei saanud terve kohtumise jooksul kirja mitte ühtegi raamidesse lennanud üritust ja Championshipis 9. kohta hoidva Foresti sangariks tõusis 83. minutil Lewis Grabban.

“Me ei olnud piisavalt head ja peame selle pärast vabandama,” ütles Arteta pärast mängu. “Vajasime suuremat sihikindlust, nälga võitmaks iga hinna eest igas olukorras. Me ei mänginud oma taset välja.”

“See oli väga valus. Tegu on võistlussarjaga, mis meie ajalooga tihedalt seotud ja sealt välja kukkumine on suur hoop.”

Arsenal on FA karika võitnud rekordilised 14 korda. Viimati jõuti selleni 2020. aastal, aga viimase viie hooaja peale on meeskond nüüd sarjas piirdunud ühe või kahe mänguga tervelt neli korda. Allajäämine Forestile võis Arsenali fännidel tekitada deja-vu tunde, kuna samale vastasele kaotati 3. ringis ka 2018. aastal.

Kahurimehed mängisid kohtumist erilises üleni valges vormis juhtimaks tähelepanu nugadega sooritatud kuritegude vastasele kampaaniale “No More Red”.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds