Fulham vs. Tottenham ennustusvihjed

Esmaspäeval lähevad Inglismaa kõrgliigas vastamisi Fulham ja Tottenham. Fulhamil on võidu korral võimalus tõusta Tottenhamist mööda ja võtta sisse koht esiviisikus. Kas nad suudavad seda?

Fulham vs. Tottenham

Esmaspäev, 23. jaanuar 2023
Algab: 22:00
Ülekanne: Viaplay

Tottenhami võit (2.20 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.16 @ Coolbet)

• Fulhami osalusega kohtumistes on sel hooajal keskmiselt löödud 3.1 väravat mängu kohta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Tottenhami 2:1 võiduga.
  • Tottenham on viimase viie vooruga teeninud vaid ühe võidu.

Fulham on oma mängumootori ootamatult vägevalt käima saanud. Viimase kümne vooru lõikes ollakse terve liiga peale paremuselt lausa neljas meeskond. Tabeliseis peegeldab samuti korralikku hooaega ehk viimasest eurokohast lahutab vaid paar punkti.

Tottenham on viimastes voorudes mänginud liidermeeskondade vastu ning need kohtumised näitasid selgelt ära, kui kaugel Tottenham tiitlipretendentide tasemest on.

Meeskonnad on tänavu korra ka omavahel juba kohtunud, kui Tottenham võttis 2:1 võidu. Fulham erilist vastupanu selles kohtumises näidata ei suutnud. Tottenham oli selgelt parem.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise favoriidiks mõistagi Tottenham, kuid lähenetakse üsna ettevaatlikult ning vahe Fulhami koefitsiendiga ei ole üldse suur. See on ka igati loogiline, sest Fulham on viimasel ajal tõesti südikalt mänginud.

Esimene panus – Tottenhami võit. Kuigi Fulhami tulemused on viimastel kuudel olnud vägevad, siis mängupilt on tihti üsna nüri. Seistakse kaitses ja keskendutakse vaid kontratele. Näiteks viimases kohtumises Newcastle vastu ei tehtud raamidesse mitte ühtegi pealelööki ning jäädi korralikult trammi alla.

Fulhami taktika on väga riskantne ning loodetakse lihtsalt, et suudetakse vastaste surve ära elada ja siis äkki suudetakse ise ära lüüa.

Ennustaks, et Tottenham suudab oma paremuse siiski maksma panna.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Võiks arvata, et Fulham suudab esimesel poolajal enam-vähem kaitses ära seista ning Tottenham väga suuri riske võõral väljakul varakult ei taha võtta. Ehk paugutamiseks võiks minna teisel poolajal.

• Tottenhami võit (2.20 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.16 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 110€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.