Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Liverpool ennustusvihjed

Premier League´i mängunädala lõpetab haarav vastasseis igipõliste rivaalide Manchester Unitedi ja Liverpooli vahel. Meeskonnad asuvad hetkel tabelis vastavalt neljandal ja teisel kohal. Liverpoolile piisab viigist, et uuesti liidriks tõusta. Manchesteri klubi vajab punkte eelkõige järgmise hooaja Meistrite Liiga koha kindlustamiseks.

Läbi ajaloo on selles vastasseisus Old Traffordil olnud edukamaks meeskonnaks Manchester United, kuid viimase omavahelise kohtumise võitis Liverpool. Milliseks kujunevad jõujooned seekord?


Man.United vs. Liverpool
Pühapäev, 24. veebruar 2019
Mäng algab: 16:05
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Manchester Unitedi võit 3.15 @ Coolbet
Manu kaardid üle 2.5 kokku 1.8 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise võitis Liverpool 3:1 ning seejärel vallandati Manchesteri peatreener Jose Mourinho.
  • Liverpool lööb 54% võõrsil väravatest matšide viimases pooltunnis ehk 60-90 minuti vahel.
  • Manchester United pole Premier League´s kaotanud üheksa kohtumist järjest.

Meie eelistame selles vastasseisus Manchester Unitedi meeskonda. Eelkõige sellepärast, et mängitakse koduväljakul ja ollakse värskemad – vähemalt mängupildi järgi. Liverpoolil on käes see hetk, mil Jürgen Kloppi agressiivse ja üli-intensiivse mängustiili pool tekitatud väsimus hakkab meeskonnas kuhjuma. On näha, et mehed vajaksid miinimum kahe-kolme nädalast pausi, et mängida sellise energiaga nagu hooaja esimeses pooles.

Manchester Unitedi ideaalilähedane seeria lõpetati PSG poolt, kuid karikasarjas näidati kohe peale seda Chelsea vastu taaskord suurepärast mängu. Liverpool on võõral väljakul hetkel haavatav. Viimasest viiest kohtumisest vastase koduväljakul on võidetud vaid kaks. Old Trafford on Liverpoolile olnud ülimalt ebamugav staadion ning seekord alustatakse mängu ka suure pinge all. See kõik räägib Manu kasuks.

Teise panusena võtaks valiku, et Manchester United teenib kohtumises vähemalt kolm hoiatuskaarti. Nende kaitsjad ei ole just kõige liikuvamad. Tehnilised mängijad nagu Salah ja Mane teenivad enda osavusega palju vigu välja ja varem või hiljem karistatakse vastaseid ka kollaste kaartidega. Viimases kodumängus PSG vastu teenis Manu näiteks kuus kaarti.

Meie valikud:

  • Manchester Unitedi võit (3.15 @ Coolbet)
  • Manchester United teenib vähemalt kolm hoiatuskaarti (1.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 63€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds