Jälgi meid

Ennustusvihjed

Londoni Chelsea vs. Liverpool ennustusvihjed

Premier League´i teine voor pakub põneva lahingu Londoni Chelsea ja Liverpooli vahel. Kumb meeskond jätkab liigat täiseduga või lepitakse hoopis viigilise tulemusega?


Chelsea vs. Liverpool

Pühapäev 20. September 2020
Algab: 18:30
Ülekanne: TV3 Sport

Chelsea võit (3.25 @ Coolbet)

Kokku üle 3.5 värava (2.5 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised kohtumised Liverpool vastavalt 5:3 ja 2:1.
  • Chelsea lasi eelmisel hooajal endale mängu kohta lüüa keskmiselt 1.42 väravat.
  • Liverpooli viimases kuues Premier League´i kohtumises on skoori teinud mõlemad mängus osalenud meeskonnad.

Eelmises voorus alistas Londoni Chelsea 3:1 Brightoni. Liverpool võitis samal ajal ülipõnevas kohtumises 4:3 Leedsi.

Chelsea poolelt jäävad jätkuvalt eemale Ben Chilwell, Thiago Silva ja Hakim Ziyech. Liverpoolil suuremaid puudujaid ei ole.

Kõik märgid ennustavad üsna suureskoorilist kohtumist. Vaevalt, et lüüakse nii palju väravaid, kui viimases omavahelises kohtumises(kaheksa), kuid 3-4 väravat oleks igati loogiline tulemus.

Chelsea peaks jätkuvalt kaitses olema haavatav ning seda eriti meeskondade vastu, kes omavad sellist ründevõimekust nagu Liverpool. Samas pole ka Liverpool kaitses viimasel ajaperioodil ja eelmise hooaja lõpus säranud.

Esimene panus – Londoni Chelsea võit. Frank Lampardi meeskonna jaoks ei tule nii suur kohtumine kõige mugavamal ajal, kuid siiski meie hinnangul neid natukene alahinnatakse.

Võiduvõimalused võiksid mõlemal meeskonnal olla enam-vähem võrdsed. Liverpool on küll paberil favoriit, kuid nad on valitsevad meistrid ja ei suuda enne kohtumist ennast nii innukalt motiveerida, kui Chelsea, kes loodab uute täienduste abil enda mängutaseme viia uuele levelile ja valitsevale meistrile koha kätte näidata.

Samuti näitas Liverpool avavoorus, et nad on sel hooajal palju kergemini haavatavamad ning Chelseal on olemas piisav tase, et seda teha.

Teine panus – kokku üle 3.5 värava. Kindlasti soovivad mõlemad peatreenerid, et nende meeskonnad teeksid võrreldes avavooruga kaitses parema esituse, kuid võib arvata, et selle kohtumise otsustab siiski ründemäng.

Mõlemal meeskonnal on rünnakul nii jõhkralt talenti, et väravaid lihtsalt peab selles kohtumises üle keskmise tulema. Salah, Mane ja Frimino kolmik ebaõnnestub üliharva ning Chelseal on samuti nüüdsest Timo Werneri näol olemas tõeline maailmatasemel ründaja.

Meie valikud:

  • Chelsea võit (3.25 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3.5 värava (2.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 65€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds