Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

agü

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega oleme hetkel kenasti plussis ja teeme kõik, et see ka nii edaspidi jätkuks. Seekord keskendume Inglise kõrgliiga mängudele. Loe edasi ning leiad ühe 19.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 380€.


Huddersfield vs. Bournemouth (17:00)

Hooaja jooksul vaid kolm võitu teeninud ning tabelis kindlalt viimasel kohal asetsev Huddersfield võtab koduväljakul vastu Bournemouthi. Nii uskumatuna kui see ka ei kõla, siis Bournemouth on võõrsil kaotanud kümme kohtumist järjest ja löönud nende mängudega vaid neli väravat!

Veel üks uskumatu statistika: Huddesrfield alistas viimases omavahelises kodukohtumises Bournemouthi 4:1. See juhtus eelmise aasta veebruaris ning peale seda kohtumist ei ole kordagi Premier League´s koduväljakul löödud üle ühe värava.

See kõik näitab, et emma-kumma võistkonna võidu peale panustamine on liiga riskantne. Tegemist on ebastabiilsete meeskondadega, kelle konkreetse mängu tulemus oleneb liiga paljudest detailidest ja õnn mängib suuremat faktorit.

Kombosse võiks parim valik olla, et Bournemouth lööb esimesel poolajal värava. See on saadaval üsna magusa koefitsendiga ning lisaks on nii juhtunud viimases viies omavahelises kohtumises.

Meie valik: Bournemouth lööb esimesel poolajal värava (2.11 @ Coolbet)


Leicester City vs. Fullham (17:00)

Leicester ja Fullham on meeskonnad, kelle lisamine kombosse on üldjuhul üsna riskantne, sest loogiliste tulemuste esinemine on protsentuaalselt madal, kuid seekord oleme oma otsuses üsna kindlad ja selleks on, et näeme mõlemat meeskonda skoorimas.

Leicester City hooaja viimase kolmandiku matšid on väga lahtised. Nad palkasid hiljuti uueks peatreeneriks Brendan Rodgersi ning ettevalmistus käib juba uueks hooajaks. Loomulikult tahab uus peatreener fännide toetuse võitmiseks häid tulemusi, kuid samal ajal käib ka katsetamine ja erinevate mängijate testimine.

Need meeskondade viies viimases omavahelises kohtumises oleme näinud mõlemat meeskonda skoorimas.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.75 @ Coolbet)


Southampton vs. Tottenham (17:00)

Tottenham, kes sõidab Southamptonile külla on viimase kolme vooruga kaotanud kaheksa punkti ehk tiitliheitlusest kindlalt väljas. Hetkel jäädaks liidrist Manchester Cityst juba maha kümne punktiga. Pigem keskendutakse esikolmiku koha säilitamisega. Tagant on tulemas suure hooga Manchester United, Chelsea ja Arsenal. Kodumeeskond Southampton peab aga suurt võitlust kõrgliigas püsimajäämise nimel.

Southampton tuleb kohtumisele suurte ootustega ning tahes-tahtmata peavad nad ka rohkem riske võtma. Tottenham on aga selline klubi, kes suudab sellistes kohtumistes mängida väga distsiplineeritult ja riskeerivat meeskonda väga valusalt nõelata. Seda nägime ka viimases Tottenhami Meistrite Liiga kohtumises Dortmundi vastu.

Kokkuvõttes on Southampton täis tahtmist, et igal juhul teenida punkte, kuid Tottenham on juba viimastes voorudes liiga palju punkte kaotanud, et taas tabelilõpu meeskonna vastu libastuda. Tottenham on viimasest viiest omavahelisest kohtumisest võitnud neli.

Meie valik: Tottenhami võit (1.9 @ Coolbet)


Manchester City vs. Watford

Viimaste voorudega taas tabelitippu tõusnud Manchester City võtab koduväljakul vastu Watfordi. Kui suurt vastupanu võiks Watford näidata? Viimases kohtumises tiitlipretendendi ehk Liverpooli vastu kaotati lausa 0:5. Kas City jaoks tuleb samuti kerge jalutuskäik pargis?

Pigem ei ole Manchesteri ülekaal nii suur, kuid kindel on see, et vastase rünnakuid ollakse nõus maha võtma kõikide meetmetega. Kuna oma liinid tõstetakse palliga domineerivale meeskonnale omaselt väga kõrgele, siis tekib ka Watfordil häid võimalusi kiirrünnakutele lülitumiseks. Kindlasti on Pep Guardiola sellega arvestanud ning andnud meestele juhised, et kiirrünnakud tuleb maha võtta võimalikult vara ning isegi kaartide hinnaga.

Nii ennustamegi, et Manchester City teenib kohtumises Watfordi vastu vähemalt kaks hoiatuskaarti!

Meie valik: Manchester City hoiatuskaardid üle 1.5  (2.75 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 19.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 380€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds