Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamine naiste sprint ennustusvihjed

Marketa Davidova

Laskesuusatamise hooaeg on jõudnud oma kulminatsioonini ehk Östersundis algasid maailmameistrivõistlused. Tiitlivõistluste teisel päeval jagatakse välja naiste sprindi medalikomplektid.

Rootsis valitsevad väga lumised olud ning lumesadu ei näita vähemalt enne naiste võistlust ka mitte mingisuguseid taandumise märke. See tähendab, et rada on sarnaselt eilsele segateatesõidule äärmiselt pehme ja aeglane, mis võimendab hea suusakiirusega sportlaste edu ülejäänude ees veelgi rohkem.

Ei tea laskesuusatamisele panustamisest mitte midagi? Siis loe meie juhendit siit!


Laskesuusatamine 7.5km sprint

Reede, 8. Märts, 2019
Algab: 17:15
Ülekanne: ETV2

Ennustusvihjed

Denise Herrmann top 3 (3.5 @ Coolbet)

M. Davidova võidab A.Kuzminat (2.38 @ Coolbet)

Kaisa Mäkäräinen võidab (6.5 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimesena pööraks pilgud ülikiire suusataja, kuid väga ebastabiilse laskja Denise Herrmanni poole. Kunagine murdmaasuusataja on üldjuhul kiireim naine suusarajal ning kui ka laskmine õnnestub, siis on kõrged kohad tulemas. Põhjus, miks tasub sakslanna edule panustada on see, et isegi kui ta eksib tiirudes kokku kahel-kolmel korral, on ta võimeline heitlema veel esikuuiku kohtade eest. Selliseid sportlasi on vähe. Nii võtamegi esimesena panuse, et Denise Herrmann jõuab esikolmikusse.

Teisena oleme välja valinud Marketa Davidova. Vaid 22-aastane tšehhitar on näidanud enne maailmameistrivõistlusi suurepärast vormi. Sel hooajal on Davidova suutnud ka ühe sprindietapi võita. Tegemist on hea kombinatsiooniga üsna kindlast laskjast ja üle keskmise tugevast sportlasest suusarajal. Eile segateatesõidus oli ta üks oma vahetuse parimaid. Erinevalt Denise Herrmannist peab tšehhitar õnnestumiseks läbima tiirud puhaste paberitega või äärmisel juhul ühe eksimusega, kuid meil sellesse usku on. Pakume, et Marketa Davidova võidab Anastasiya Kuzminat. Kuzmina on suusarajal tugev, kuid äärmiselt ebastabiilne laskja.

Kolmanda väikese riskeeriva lisapanusena ennustame võitu Kaisa Mäkeräinenile. Soomlanna on terve hooaeg olnud hädas lasketabavusega, kuid viimased võistlused on siiski pakkunud põhjust optimismiks. Üldjuhul suusakiiruse poolest esikolmikusse kuuluv sportlane on võrreldes teiste superkiirete suusatajatega siiski mõnevõrra stabiilsem laskja. Meie jaoks on tegemist võistluste suurima favoriidiga.

Meie valikud:

  • Denise Herrmann top 3 (3.5  @ Coolbet)
  • Marketa Davidova võidab Anastasiya Kuzminat (2.38 @ Coolbet)
  • Kaisa Mäkäräinen võidab (6.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds