Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord võtame ette ookeanitaguse korvpalliliiga NBA, kus hooaja lõpp läheneb suure kiirusega ning iga mäng omab aina suuremat tähtsust. Loe edasi ning leiad ühe 7.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


New York Knicks vs. Sacramento Kings

NBA viimane klubi New York Knicks võtab koduväljakul vastu Sacramento Kingsi. Kings võitleb veel play-off koha eest, hetkel jäädakse esimestena välja. Meeskonnad kohtusid omavahel ka loetud päevad tagasi, kui Sacramento võttis koduväljakul 7-punktilise võidu.

Usume, et oma võitu suudetakse korrata ka võõral väljakul. Knicksil on sel hooajal tegemist selge vaheaastaga ja tulemuse peale ei mängita. Viimase kolme kuu jooksul on koduväljakul suudetud võita vaid kaks kohtumist. Sacramento Kings on väljaöelnud, et nad üritavad siiski viimast play-off kohta endale napsata ning sel juhul ei saa nad lubada kaotust New York Knicksi vastu.

Sacramento üsna kindel võit ei tohiks olla eriline üllatus – meeskond on suutnud ka NBA tugevaimate tiimidega väga võrdselt mängida.

Meie valik: Sacramento Kingsi võit AH-4.5  (1.9 @ Coolbet)


Atlanta Hawks vs. Brooklyn Nets

Atlanta Hawks sel hooajal veel kõrges mängus kaasa ei löö ning play-offi ei jõua. Brooklyn Nets seevastu on üks selle hooaja suurimaid üllatajaid ja nende hooaeg jätkub kindlalt peale põhiturniiri juba väljalangemismängudes, kus selgitatakse välja NBA meister.

Usume, et Brooklyn Nets ei anna Hawksile võimalust. Atlanta Hawks suutis play-off kohal meeskonda võita viimati veebruari esimestel päevadel ning peale seda on teenitud tugevamate klubide vastu kuus kaotust järjest.

Brooklyn Netsil on igas liinis kerge ülekaal ja kahe meeskonna võrdluses ollakse selgelt stabiilsem klubi. Atlanta Hawksi mäng oleneb liialt kaugvisetest ning kui kaare tagant ei ole hea päev, siis on väga raske mängus püsida. Samuti oleneb väga palju nende noorest rookiest Trae Youngist. Brooklynil on neid käike rohkem.

Meie valik: Brooklyn Netsi võit AH-3.5 punkti (1.9 @ Coolbet)


Portland Trail Blazers vs. Phoenix Suns

McCollumi ja Damian Lillardi poolt juhitav Portland Trail Blazers kohtub NBA eelviimase meeskonna Phoenix Sunsiga. Portland on koduväljakul väga kindel meeskond ning nii on ka kümnest viimasest kohtumisest kaheksa võidetud.

Oodata ongi Portlandi show´d, kus Phoenix mängib tõelist kõrvalosatäitjat. Kodumeeskond viskab reeglina koduväljakul keskmiselt 120 punkti juurde, kuid Sunsi vastu on punktisaak tõenäoliselt veel suurem. Phoenix Suns on viimasel ajal, võrreldes tervet hooaega, mänginud üsna korralikult ja isegi mitu võitu järjest noppinud, kuid Portlandi alistamiseks jääb püssirohtu väheks. Rünnakul talenti on, kuid kaitses ei saada kuidagi hakkama.

Nii arvamegi, et mõlemad meeskonnad näitavad hea ründemängu ning summaarne punktiskoor tuleb üle keskmise kõrge.

Meie valik: Kokku üle 229.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds