Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane korvpalli MM-i kombovihje

Laupäeval saab alguse suur korvpallipidu. Oleme valinud välja kaks kohtumist, mida on võimalik ka Eesti televaatajal jälgida. Loe edasi ning leiad ühe 3.75 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 75€.


Angola vs. Serbia

Algab: 10:30  Ülekanne: TVPlay Sports

Üks MM-i favoriite ehk Serbia alustab turniiri Angola vastu. Serbia on võitnud kõik kontrollkohtumised. Viimatine kaotus pärineb veebruari kuust ning nii uskumatuna, kui see ka ei kõla, siis see saadi Eesti vastu.

Angola on enne turniiri pidanud viis kontrollkohtumist. Võita suudeti neist vaid üks – Horvaatia noorte vastu. Puerto Ricolt, Leedult, Tšehhilt ja isegi Lõuna-Korealt saadi väga kindlad kaotused.

Loomulikult on 99% tõenäosus, et selle kohtumise võidab Serbia. Aafrika meeskond on üks nõrgemaid meeskondi MM-il ja peaaegu terve meeskond koosneb koduliiga palluritest. Nimekaim koondislane Yanick Moreira pallib Itaalia kõrgliigas Bologna Virtuse ridades.

Kombosse võiks lisada valiku, et kohtumises visatakse vähemalt 159 punkti. Esiteks on Serbial tulemas väga kerge mäng ja nende punktiskoor võib küündida vabalt sajani.

Kui Serbia tahaks, siis nad suudaksid Angola hoida umbes 50 punkti piires, kui tegemist on ikkagist alles turniiri esimese mänguga. Peatreener tahab anda kõikidele võimalikult võrdselt mänguaega, et ka pingimehed saaksid hea tunde kätte. Samas muidugi säästa ka põhitegijaid vigastustest.

Oleme arvamusel, et Serbial ei ole veel avakohtumises nii palju motivatsiooni, et hakata umbkaitset sajaprotsendiliselt mängima, mis kohtumise skoori alla viiks. Pigem tuleb lõbus ja lahtine korvpall.

Meie valik: Kokku üle 158.5 punkti (1.96 @ Coolbet)


Hispaania vs. Tuneesia

Algab: 15:30 Ülekanne: TVPlay sports

Üks medalipretendentidest ehk Hispaania alustab MM-i Tuneesia vastu.

Hispaania pidas enne turniiri kuus kohtumist ja neist võideti neli. Viimases sõpruskohtumises saadi üllatavalt suur kaotus Venemaalt, kuid oli näha, et kohtumise lõpptulemus ei olnudki nende jaoks selles kohtumises kõige tähtsam. MM-i koondisest on puudu mitmed põhitegijad nagu Mirotic ja Sergio Rodriguez, kuid sellegi poolest on tegemist koondisega, mis on Tuneesiast ülekaalukalt parem meeskond.

Tuneesia ettevalmistus on olnud väga aktiivne. Mängiti lausa 10 kontrollkohtumist. Enamikelt Euroopa meeskondadelt saadi väga kindlad kaotused, kuid üllataval kombel suudeti korra lausa Lätit võita. Tõsi, Läti koondisest puudusid enamus põhitegijad.

Sarnaselt esimese kohtumisega, ei ole ka siin võitjas küsimust. Euroopa korvpall on niivõrd kõrgetaselisem ning hoolimata Tuneesia mõnest kvaliteetsest pallurist eesotsas NBA-s palliva Salah Mejri ja Euroliigas palliva Micheal Rolliga, on neil ülimalt keeruline staaridest kubiseva Hispaania vastu.

Siiski annaks Tuneesiale nii palju krediiti, et ennustaks – nad ei kaota seda mängu suuremalt kui 27 punkti. Kui Hispaanial oleks ilmtingimata selline vahe sisse teha, siis nad saaksid sellega hakkama, kuid nagu ka eespool mainitud, siis turniiri avakohtumises ei ole hiigel suur võit nii tähtis, kui et kõik mehed jääksid terveks ja et hoida võimalikult palju energiat kokku. Tuneesia tuleb aga sajaprotsendilise pingutusega.

Meie valik: Tuneesia AH+27.5 (1.91 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 3.75 


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 75€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds