Jälgi meid

Ennustusvihjed

Ajax vs. APOEL ennustusvihjed

Eelmise aasta Meistrite Liiga poolfinalist on juba kvalifikatsioonis sattunud ootamatult raskesse seisu. Küprose meistriga tehti avakohtumises võõrsil 0:0 viik. See tähendab, et Hollandi klubi peab korduskohtumises eriti hoolsalt enda värava puhtana hoidma. Kui Apoel ühe ära lööb, vajab Ajax võõrsil löödud värava reegli tõttu juba kahte.


Ajax vs. APOEL

Kolmapäev 28. august 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.0 @ Coolbet)
Esimesel poolajal väravaid 2-3 (2.4 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise Hollandi pinnal võitis Ajax 4:0.
  • Koduväljakul on Ajaxil viimasest kümnest kohtumisest kirjas 5 võitu, 4 viiki ja 1 kaotus.
  • Eelnevates ringides võitis APOEL mõlemad võõrsil kohtumised – Sutjeska vastu 1:0 ja Qarabagi vastu 2:0.

Esmalt heidame pilgu esimese omavahelise kohtumise statistikale. Pallivaldamine üsna võrdne, pisut Ajaxi kasuks. Väravaolukorrad 18:11 Hollandi klubi kasuks ja raamilöögid samuti Ajaxi kasuks 5:4. Nurgalöögid võrdsed 8:8. APOEL teenis kaks kollast kaarti, Ajax lausa kaheksa ning ka punase kaardi ehk korduskohtumise peab vahele jätma Mazraoui.

Amsterdami Ajax on korra juba üsna sarnases olukorras APOELI vastu olnud. Meistrite Liiga alagrupis mängiti aastaid tagasi esimene kohtumine Küprosel viiki. Kodus võeti aga kindel 4:0 võit. Usume, et ka seekord pääseb edasi just Hollandi meister, kuid oleme arvamusel, et see ei tule neile lihtsalt.

APOEL näitas koduväljakul sisu ning tõestas, et Ajax pole sel hooajal enam nii ohtlik kui eelmisel. See on ka igati mõistetav, sest suvel jäädi ilma paljudest põhitegijatest. Küprose meister näitas kohati Ajaxiga täiesti võrdset mängu ning me usume, et nad löövad võõral väljakul vähemalt ühe värava. Kindlasti ei jää nulli peale ka Ajax ehk esimesene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad.

Üldiselt on esimese kohtumise 0:0 viik väga üllatav tulemus. Mõlemal meeskonnal oli väga palju võimalusi väravavõrku sahistada ning oli äärmine ebaõnn, et seda ei juhtunud. Korduskohtumises ootaks väravaid üle keskmise ning tõenäoliselt läheb paugutamiseks juba esimesel poolajal. Ajax ei taha midagi juhuse hooleks jätta ning tahab võimalikult vara vajalikud väravad ära lüüa.

Teine panus – esimesel poolajal väravaid 2-3. Arvestades antud stsenaariumi juhtumise tõenäosust ja antud valiku koefitsienti, siis tasub kindlasti proovimist.

Meie valikud:
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.0 @ Coolbet)
  • Esimesel poolajal väravaid 2-3 (2.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds