Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs. Türgi ennustusvihjed

eesti võrkpall
Foto: Olimpik/NurPhoto via Getty Images

Reede õhtul algab Saku Suurhallis võrkpalli Euroopa Kuldliiga final four. Eestile loositi poolfinaaliks raskeim vastane Türgi. Mäletatavasti eelmisel aastal Eesti koondis Tšehhis peetud turniiri suutis võita, kas sama tehakse ka kodusel turniiril?


Eesti vs. Türgi

Reede 21. juuni 2019
Mäng algab:19:00
Ülekanne: Kanal 12

Eesti võit (1.71 @ Coolbet)
Kokku üle 183.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest kolmest omavahelisest matšist on Türgi teeninud kaks ja Eesti ühe võidu.
  • Türgi koondis on hetkel järjest võitnud seitse kohtumist, nende seas ka tugevat Prantsusmaad.
  • Eesti on viimasest seitsmest kohtumisest võitnud vaid kaks.

Eesti negatiivsele alagrupi statistikale ja viimastele rohketele kaotustele ei maksa liialt tähelepanu pöörata. Meie jaoks oli juba enne alagrupikohtumisi teada, et korraldajamaana oleme koha finaalturniiril ehk nelja parima seas taganud. Alagrupikohtumisi võttis Eesti koondis kui häid kontrollmänge. Lasti põhitegijatel rohkem puhata, kasutati suurt rotatsiooni.

Mis kõige tähtsam – Eesti koondis ei pidanud parimat välja panema ning seega on vastastel väga raske teha skautingut, et millist taktikat kasutatakse ja kuidas üldse Eesti mängib. Võib kindel olla, et Cretu ei tahtnud alagrupikohtumistes – mis suures plaanis meie jaoks midagi ei tähendanud – kõiki saladusi välja näidata ning nüüd üritatakse vastaseid üllatada.

Kui jätta Renee Teppan kõrvale, siis on koondis ületanud viimastel nädalatel kimbutanud vigastuste probleemid. Hispaania vastu kohtumise vahele jätnud Ardo Kreek on väidetavalt Türgi vastu valmis mängima, samuti on mõningad teised põhimängijad saanud rahulikult pisivigastuste ravimisega tegeleda ning on reede õhtul valmis endast parimat andma. Seega meie esimene valik on, et Eesti suudab kodupubliku toel selle kohtumise võita!

Samas ei saa see ülesanne üldse lihtne olema. Türgi läbis alagrupi täiseduga ja tuleb Tallinnasse tugevate koduliiga mängijatega. Füüsise poolest mitte kõige raskem vastane, kuid selle eest ülimalt tehnilised ja osavad.

Lisaks ei ole Eesti koondis pikka aega tugevaimas koosseisus väga tähtsaid võistlusmänge pidanud. Nagu eelpool mainitud, siis alagrupikohtumised olid pigem kontrollkohtumised. See võib tähendada, et õige rütmi leidmisega läheb aega ning kohe alguses ei pruugi kõik nii edukalt minna kui plaanitud. Seega teine valik on, et näeme tasavägisema poolset kohtumist, milles mängitakse kokku üle 183.5 punkti. Kuna ühes setis on keskmiselt 45-47 punkti, siis see eeldaks vähemalt neljasetilist kohtumist.

Meie valikud:

  • Eesti võit (1.71 @ Coolbet)
  • Kokku üle 183.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 37€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds