Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Bundesliga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 8.50  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 170€.


Borussia Mönchengladbach vs. Bayeri Leverkusen

(Laupäev 16:30)

Tegemist on mõlemale meeskonnale äärmiselt tähtsa kohtumisega. Kodumeeskond Mönchengladbach hoiab tabelis 52 punktiga kolmandat positsiooni. Leverkusen jääb maha vaid kahe punktiga ning asetseb viiendal tabelireal. Mängus on palju, sest Saksamaa liiga neli parimat pääsevad järgmiseks hooajaks Meistrite Liigasse.

Mönchengladbach alustas koroonapausi järgset hooaega soliidselt. Frankfurdi Eintrachti vastu löödi juba esimeste minutitega kaks väravat ning lõpuks võideti kohtumine 3:1. Leverkusen näitas samuti head taset ning võitis samal ajal Werdeni Bremenit lausa 4:1.

Esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Mönchengladbach Leverkuseni kodus 2:1 ning ennustame, et nad suudavad ka koduväljaku kohtumise võita.

Mönchengladbach on meeskond, mis pole sel hooajal veel ühtegi kohtumist koduväljakul favoriidistaatuses olles kaotanud (saldo 8 võitu ja kaks viiki). Antud kohtumises on küll favoriidistaatus minimaalne, kuid siiski ennustaks võitu just neile. Nende kasuks räägib ka fakt, et neil on tabelis paar punkti rohkem ning Leverkusen peab rohkem riske võtma.

Meie valik: Borussia Mönchengladbachi võit (2.5 @ Coolbet)


Wolfsburg vs. Dortmundi Borussia

(Laupäev 16:30)

Dortmund on jätkuvalt Bundesliiga tabelis teisel kohal ning liidrist Müncheni Bayernist lahutab neli punkti. Viimases voorus alistasid nad mängleva kergusega rivaali Schalke 4:0. Mängupildi järgi oleks võinud kohtumine lõppeda ka veel suurema võiduga.

Kodumeeskond Wolfsburg asub tabelis kuuendal kohal ning hoiab kümne küünega kinni Euroopa Liiga kohast. Lähimad jälitajad on aga vaid paari punkti kaugusel ning Wolfsburgil läheks hädasti punkte vaja. Viimases voorus alistati lõpuminutite väravast 2:1 Augsburg.

Hooaja esimene omavaheline kohtumine lõppes Dortmundi 3:0 võiduga ning umbes sarnast resultaati ootaks ka antud kohtumisest. Nad on veel tiitliheitluses täiega sees ja äärmiselt motiveeritud. Juba järgmisel nädalal kohtutakse Müncheni Bayerniga endaga ja sellele kohtumisele kõlbab minna vaid võidu pealt, mida loodetakse saavutada üle Wolfsburgi.

Seega tuntub Dortmundi võidukoefitsient küllaltki korralik. Neil on küll vigastustega teatavaid probleeme, kuid peaks tasemelt siiski kindlalt oma vastasest üle olema.

Meie valik: Dortmundi Borussia võit (1.8 @ Coolbet)


Müncheni Bayern vs. Frankfurdi Eintracht

(Laupäev 19:30)

Saksamaa jalgpalli valitseja ja ka hetkeliider Müncheni Bayern võtab koduväljakul vastu Frankfurdi Eintrachti. Ära tasub märkida fakt, et esimese omavahelise kohtumise sellel hooajal võitis Eintracht 5:1!

Bayern alistas viimases voorus 2:0 Union Berlini. Selgelt torkas silma, et mängijad ei olnud veel 100% tippvormis. Nii mõnelgi korral eksiti väga lihtsates olukordades. Sellest kohtumisest on küll vaid nädal möödas, kuid juba võiks oodata valitsevalt Saksamaa meistrilt ka paremat esitust.

Frankfurdi Eintracht kaotas enda viimase vooru kohtumises Mönchengladbachile 1:3.

Frankfurdi meeskonna näol on tegemist Bundesliga selle hooaja kõige kehvema võõrsil mängiva meeskonnaga. 12st kohtumisest on kaotatud lausa 9.

Ennustame Müncheni Bayerni väga kindlat võitu. Seda enam, et viimases omavahelises kohtumises said nad häbiväärse ketuka ning nüüd tahavad ka selle eest kätte maksta.

Meie valik: Müncheni Bayern võidab ja kokku üle 3.5 värava (1.87 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 8.50 


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 170€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds