Jälgi meid

Ennustusvihjed

Viljandi Tulevik vs. FCI Levadia ennustusvihjed

Antud Premium Liiga kohtumine Viljandi Tuleviku ja Levadia vahel on ajalooline, sest esimest korda kannab Eesti jalgpalli meistriliiga kohtumist üle ka välismaa telekanal. Kes selle ajaloolise kohtumise aga võita võiks?


Viljandi Tulevik vs. FCI Levadia

Pühapäev 24. Mai 2020
Algab: 15:00
Ülekanne: ETV 2

Esimene poolaeg viik (2.65 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad skoorivad – EI (2.13 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga, enne seda oli Levadia võitnud kaheksa omavahelist kohtumist järjest.
  • Viljandi Tuleviku selle hooaja esimestes kohtumistes on alati skoorinud mõlemad mängus osalenud meeskonnad.
  • Levadia on Nõmme Kalju kõrval ainukene klubi, kes pole kahe kohtumisega endale veel lasknud väravat lüüa.

Viljandi tulevik pakkus eelmises voorus selle hooaja suurima üllatuse, kui suutis 2:1 võita Paide Linnameeskonda. See kinnitas asjatundjate kommentaare, et tänavuse hooaja alguses on kõik meeskonnad võrdsemas seisus ning jõuvahekorrad ei pruugi skoorides kajastuda. Hetkel asub Viljandi meeskond tabelis ühe kaotuse ja ühe võiduga viiendal positsioonil.

FCI Levadial on kirjas kaks võitu ja jagatakse Nõmme Kaljuga liidrikohta. Samas tuleb ära märkida, et Levadia vastased on seni olnud tõenäoliselt liiga nelja nõrgima meeskonna hulka kuuluva klubid ning saavutatud võidud ei ole väga veenvad olnud.

Kui eelmine nädal oli Viljandi Tulevik Paide vastu ülikindel autsaider, siis selles voorus on kihlveokontorid juba ettevaatlikumad ning hindavad Tuleviku meeskonda kõrgemalt.

Esimene panus – esimene poolaeg viik. Hooaja algus on selgelt näidanud, et väljakud on tänu külmale kevadele üsna kehvas seisus ning see mõjutab eriti liiga tugevamaid meeskondi, kelle koosseisudes on tehnilisemad mängijad. Söödukvaliteet, olukordade tekitamine ning rünnakute voolavus kannatab.

Seetõttu võiks arvata, et Levadia ei suuda siin mängu väga lihtsalt ära otsustada ja esimene poolaeg lõppeb viigilise tulemusega. Viljandi on koduväljakul südikas vastane ning pealinnaklubi mängupilt on praeguses hooajaetapis veel puine.

Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad – EI. Üllatavalt kõrget koefitsienti pakutakse valikule, et vähemalt üks meeskond jääb nulli peale. Arvestades fakti, et Levadia pole endale veel ühtegi väravat lasknud lüüa ning ise rünnakul kõige säravam pole olnud, siis ennustaks madalaskoorilist kohtumist ning antud koefitsiendiga valiks kindlasti valiku, et emb-kumb meeskond jääb nulli peale.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg viik (2.65 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad – EI (2.13 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt  53€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds