Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamise mass-startide ennustusvihjed

Laskesuusatamise MM Östersundis lõppeb pühapäevase päevaga, mil on kavas naiste ja meeste massstardid. Tegemist on distantsiga, kuhu pääsevad maailma karikasarja 30 parimat ehk nö. eliitvõistlusega. Naised läbivad 12.5km ja mehed 15km. Lasketiirudes käiakse neljal korral

Eile suutsime täppi ennustada nii meeste kui ka naiste teatesõitude võitjad. Seekord avaldame samuti mõtteid, kes meie silmis on distantside suurimad favoriidid.


Laskesuusatamine 10km sprint

Pühapäev, 17. Märts, 2019
Algab: Naised 14:15 ja Mehed 17:00
Ülekanne: ETV

Ennustusvihjed

Dorothea Wiereri võit (9.0 @ Coolbet)
Alexandr Loginovi võit (12.5 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Naiste seas võiks suurimaks favoriidiks olla Dorothea Wierer. Ta on suurimatest favoriitides ainukene, kes ei võtnud eile osa teatesõidust ehk sai terve eilse päeva puhata. Palju spekuleeritakse, et itaallanna tervis ei pruugi täiesti korras olla, kuid pigem oli teatevõistlusest puudumine kindel plaan kõik välja panna viimasel etapil tänases massstardis.

Samuti on Wiereri MM olnud siiamaani pigem pettumus. Kuigi võimed lubaksid individuaaldistantsidel võidelda medali eest, siis siiamaani on medal teenitud vaid meeskonnadistantsil ja seda enam soovib Dorothea viimasel etapil kõik välja panna. Suusakiirus on selleks olemas.

Meeste seas ennustame head kohta Alexandr Loginovile. Eile tegi ta suurepärase teatevõistluse vahetuse, kui tõstis Venemaa koondise medalile. Tema suurim konkurent J.T Boe on selgelt hädas laskekindlusega püstitiirudes ning usume, et just see saabki talle saatuslikuks. Loginov võtab alati lasketiirudes riske ning heal päeval suudab ta lasketiirusid läbida ulmelise kiirusega. Suusakiirus on samuti väga korralik.

Seda enam võib oodata J.T Boe põrumist, et homme on Östersundis väga rasked ilmastikuolud laskmiseks. Ilmateada lubab võistluse ajaks väga tugevat lumesadu ja keerutavat tuult. Loginov on sellistes oludes üks parimaid.

Meie valikud:

  • Dorothea Wiereri võit (9.0 @ Coolbet)
  • Alexandr Loginovi võit (12.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds