Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA Kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kuna nädala alguses on spordis üsna rahulik, siis keskendume seekord NBA matšidele. Loe edasi ning leiad ühe 6.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 120€.


Washington Wizards vs. Utah Jazz

Selle mängu kindel favoriit on Utah Jazz. Washington Wizards ei jõua see aasta enam play-offi. Peale staarmängija John Walli ja korvialuse jõu Dwight Howardi vigastusi on mõtted suunatud juba järgmisesse hooaega. Utah Jazzil vastupidi on viimasel ajal mängijaid vigastuspausidelt vähehaaval naasnud ning mängupilt liigub õiges suunas.

Utah Jazz on võitnud kõik viimased neli omavahelist kohtumist ja seda keskmiselt üle 10-punktilise paremusega. Seda enam võib oodata Jazzi võitu, et nad tahavad veel enne põhiturniiri lõppu parandada võimalikult palju tabelipositsiooni, mis tagab neile play-offiks parema vastase.

Washington Wizardsil ei ole hetkel koosseisus selliseid mehi, kes suudaksid duot Mitchell – Gobert peatada.

Meie valik: Utah Jazzi võit (1.62 @ Coolbet)


Boston Celtics vs. Denver Nuggets

Õhtu põnevaim kohtumine toimub kindlasti Bostonis. Boston pidas oma viimase kohtumise Atlanta Hawksi vastu ja võttis üsna pingevaba võidu. Nuggets võttis viimases voorus Pacersi skalbi, kui võit vormistati alles lõpusekunditel.

Seekord eelistame kodumeeskonda. Esiteks muidugi põhjusel, et nad mängivad koduväljakul, kus on nad äärmiselt tugevad. Teiseks on nad saanud päeva rohkem puhata. Kolmandaks on neil viimastes mängudes ropult õnne olnud ja see ei saa enam jätkuda. Mõlemad viimased kohtumised on koduväljakul võidetud vaid paaripunktilise eduga. Võõral väljakul Denveri hoog on hooaja jooksul olnud märksa tagasihoidlikum.

Boston Celticsil on Nikola Jokici peatamiseks olemas ideaalne mängija ehk Al Horford. Ning üleüldse peaks Bostoni jaoks olema Denver üsna mugav vastane.

Meie valik:Boston Celticsi võit (1.68 @ Coolbet)


San Antonio Spurs vs. Golden State Warriors

Tiitlikaitsja kohtub meeskondliku Spursiga. Oleme ka oma ennustustes tihtipeale maininud, et Golden State Warriors on võimeline võitma kõiki NBA klubisi, kuid kõik oleneb meeskonna motivatsioonist konkreetses mängus. Arvestades, et viimases kahes voorus on mängitud väga tugevate vastastega, keda taheti kindlalt võita, siis Spursi vastu tullakse võibolla natukene lõdvemalt ja see on hea võimalus kodumeeskonnal olukord ära karistada.

Seda enam, et suure tõenäosusega ei tee GSW poolel kohtumises kaasa üks superstaar Kevin Durant ning võib juhtuda, et peatreener laseb puhata ka mõnel teisel olulisel lülil, kellel on vigastustega väiksemaid probleeme.

San Antonio on koduväljakul meeletult hea hoos. Järjest on võidetud juba kümme kohtumist. Samuti on viimasest kahest omavahelisest kohtumisest San Antonios võitjana väljunud mõlemal korral kodumeeskond.

Meie valik: San Antonio Spursi võit (2.18 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 6.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds