Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fulham vs Liverpool ennustusvihjed

Premier League jätkub pühapäevaste mängudega. Üks tiitlissosikutest, Liverpool, kohtub liiga autsaideri Fulhamiga. Liverpool asub tabelis endiselt teisel kohal, vaid punktiga maas Manchester Cityst. Fulhami seis on nukker, järgmine aasta mängitakse taas üks aste madalamal.


Fulham vs. Liverpool
Pühapäev, 17. märts 2019
Mäng algab: 16:15
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed

Liverpool EH-1 (1.75 @ Coolbet)

Esimene poolaeg 2-3 väravat (2.45 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Liverpooli kolm viimast võõrsil mängu Premier League´s on jäänud viiki.
  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on kõikidel kordadel väljunud võitjana Liverpool.
  • Fulham lööb keskmiselt mängu kohta alla ühe värava, kuid laseb lüüa keskmiselt veidike üle kahe värava.

Liverpooli kahjuks räägib asjaolu, et mängudegraafik on olnud üle keskmise tihe. Alles kolmapäeval kohtuti Meistrite Liigas Saksamaal Müncheni Bayerniga. Sellise koormuse mõju mänguvormile ei tasu alahinnata. Hea näide oli sellest eilne päev, kui samuti nädala sees eurosarja kohtumise pidanud Manchester City oli karikamängus täielikult hädas Swanseaga, kuid pooleldi kohtunike abiga lõpuminutiteil siiski oma võeti.

Aga Fulhami kahjuks räägib palju rohkem nüansse. Viimasest üheteistkümnest kohtumisest on kaotatud kümme! Nende sisse kuulub ka kaotus Inglismaa tugevuselt neljandas liigas mängivale meeskonnale. Ühtsest meeskonnast nagu hooaja alguses, enam midagi erilist järgi ei ole. Ehk praegu on väga raske leida Premier League´s, kes Fulhamist jagu ei saaks. Seega esimene valik – Liverpool võidab vähemalt kahe väravaga.

Teiseks julgeme arvata, et esimesel poolajal näeme 2-3 väravat. Seda põhjusel, et Liverpool tahab asjad võimalikult vara ära otsustada, et seejärel mitmetele mängijatele puhkust anda neid väljavahetades. Selleks turvaline edu võiks olla vähemalt kahe-kolmeväravaline edu. Eeldatavalt tahetaks see saavutada esimese 60 minuti jooksul ehk esimesel poolajal võiksime näha juba üle ühe värava.

Meie valikud:

  • Liverpool EH-1  (1.75 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg väravaid 2-3 (2.45 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 49€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds