Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tšiili vs. Uruguay ennustusvihjed

Lõuna-Ameerika MM-valikturniir lõppeb intrigeerivas seisus, kus lahtine on veel üks edasipääsu koht ja seda jahivad kolm meeskonda. Üks neist on Tšiili, kellel vaja kindlasti alistada Uruguay. Kas sellega tullakse toime?


Tšiili vs. Uruguay

Kolmapäev 30. Märts 2022
Algab: 2.30
Ülekanne: viaplay.ee

Mõlemad löövad värava (1,88 @ Coolbet)

Tšiili üle 2,5 hoiatuskaardi (1,88 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koondised on varem kohtunud 82 korda ning neis on olnud 18 Tšiili võitu ja 45 Uruguay võitu.
  • Tšiili on kaotanud kodus kolm oma viimasest viiest valikmängust.
  • Uruguay on uue peatreeneri Diego Alonsoga võitnud kõik kolm kohtumist koguskooriga 6:1.

Tšiili leiab end enne otsustavat vooru 19 punktiga seitsmendalt kohalt, Colombia on 20 silmaga kuues ja Peruu 21 punktiga viies. Edasipääsu on kindlustanud Brasiilia, Argentina, Ecuador ja Uruguay ning viiendal meeskonnal on võimalik jätkata teekonda Katari suunas play-off faasis.

2018. aasta turniir juba peeti ilma Tšiilita ja järjekordne ebaõnnestumine oleks ülivalus praegusele kuldsele generatsioonile, kelle seas Alexis Sanchez ja Arturo Vidal. Paraku saab kehvas seisus aga süüdistada ainult iseennast, kuna valikturniiri lõpp on käest ära läinud.

Tšiili tegi sügisel kolme järjestikuse võiduga tabelis kena tõusu, aga viimasele matšile minnakse nüüd seeria pealt, kus nelja vooruga on kogutud kolm kaotust.

Uruguay tuleb samal ajal mängule kolme järjestikuse võidu pealt. Uus peatreener Diego Alonso suutis ilusti kastanid tulest välja tuua, kui pikaajalise bossi Oscar Tabarezi käe all asjad hanguma jäid ning Uruguayl oli oht puududa finaaliturniirilt viimase kuue korra peale alles teist korda.

Uruguaylased võtsid sügisel järjepanu mitmeid suuri kaotuseid ja Alonso on kaitse paika saanud, kui temaga on kolme matši peale kaks nullimängu tehtud. Nüüd on vaja rünnakul ka hakata tööd tegema, kuna üle ühe värava on saadud ainult kontinendi kõige nõrgema Venezuela vastu, ehkki kohalikud jalgpallisõbrad võivad praegu lihtsalt olla õnnelikud selle üle, et üldse tulemusi on hakanud jälle tulema.

Esimene panus – Mõlemad löövad värava. Tšiillased on valiktsükli käigus väga väheste nullimängudega hakkama saanud ja kerge ei saa selle võtmine olema ka Uruguay vastu. Vastased on omakorda näidanud, et ega neile pole kerge lüüa, aga platsil peaks olema väga motiveeritud Tšiili meeskond ja isegi kui võiduni ei jõuda, siis eeldaks, et väravaga ikka maha saadakse.

Teine panus – Tšiili üle 2,5 hoiatuskaardi. Kodumeeskonna jaoks on pinged haripunktis ja võib arvata, et iga ebaõnnestumine hakkab mängijatel närvi mustaks ajama. Lõpuks võiks see kulmineeruda päris mitme kollase kaardiga.

Meie valikud:

  • Mõlemad löövad värava (1,88 @ Coolbet)
  • Tšiili üle 2,5 hoiatuskardi (1,88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 94€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds