Jälgi meid

Ennustusvihjed

F91 Dudelange vs. Nõmme Kalju ennustusvihjed

Meistrite Liiga konkurentsist langenud Nõmme Kalju jätkab eurohooaega aste madalamal Euroopa Liiga kvalifikatsioonis. Valitseva Eesti meistri vastaseks on Luksemburgi meister Dudelange, kes eelmises ringis alistas Nõmme Kaljule alla jäänud Shkendija klubi.


Dudelange vs. Nõmme Kalju

Neljapäev 8. august 2019
Algab: 21:00
Ülekanne: Soccernet.ee

Topeltvõimalus viik/Kalju võit (2.25 @ Coolbet)
Kokku alla 1.5 värava (3.19 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Dudelange on seni kõikides neljas eurosarja kohtumises löönud värava ja lasknud ka endale lüüa.
  • Nõmme Kalju on neljast euromängust võitnud vaid ühe. Dudelange on viigistanud kolm ja võitnud ühe.
  • Luksemburgi klubi pole viimased 25 koduväljaku kohtumist kaotusekibedust tundnud.

Luksemburg ja jalgpall ei kõla just kõige ohtlikuma kooslusena, kuid Dudelange on väga kõrge tasemega klubi. Eelmisel hooajal mängiti näiteks Euroopa Liiga alagrupifaasis. Ühtegi võitu seal võtta ei suudetud, kuid mängudes Olympiacose, AC Milani ja Betisiga löödi kokku kolm väravat.

Klubis mängib väga palju belglasi, prantslasi ja sakslasi, Luksemburgi kodakondsusega mängijate roll on pigem marginaalne. Peatreeneriks Belgialane Emilio Ferrera, kes on juhendanud ka Genki ja Club Brugget.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise kindel favoriit just koduväljakul mängiv Dudelange. Arvestades seda, et Nõmme Kalju poole pealt lahkus meeskonna parim ründaja Liliu ning  mõnel teisel põhitegijal on viimasel ajal vigastustega teatud probleeme olnud, siis oleks tõesti Kalju võit väga suur üllatus.

Siiski topeltvõimalusele panustamine, et Eesti meeskond ei kaota seda kohtumist, tundub üsna hea ideena. Panused on suured – selle paari võitja peab alagrupiturniirile pääsemiseks alistama veel vaid ühe vastase. Teada on, et sellistes olukordades mängib Kalju väga kaitsvalt ning distsiplineeritult. Kohtumised Shkendija vastu tõestasid, et Luksemburgi klubi alistamine ei ole võimatu.

Seega meie esimene panus – topeltvõimalus viik/Kalju võit. Eesti klubi on korduvalt tõestanud, et kui nad mängivad umbkaitset, siis nad suudavad mängud hoida võrdsena ja ka tugevamatelt viigipunkte napsata.

Teine panus – kokku alla 1.5 värava. Jalgpalli mängitakse loomulikult sellepärast, et kohtumisi võita ja väravaid lüüa, kuid hetkel on kõik eeldused loodud, et kohtumine lõppeks väga madala skooriga. Kodumeeskond ei taha mitte mingi hinna eest Kaljul lasta väärtuslikku võõrsil väravat ära lüüa ja Kalju stiil on, nagu eespool korduvalt mainitud, äärmiselt kaitsest lähtuv.

Kõige tõenäoliseimaks skooriks võiks olla emma-kumma meeskonna üheväravaline võit või 0:0 viik.

Meie valikud:

  • Topelvõimalus viik/Kalju võit (2.25 @ Coolbet)
  • Kokku alla 1.5 värava (3.19 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 64€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds