Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolmapäevane Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 9.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.


Müncheni Bayern vs. Olympiacos Piraeus

(19:55 TVPlay Sports)

Müncheni Bayern on Meistrite Liigat alustanud puhaste paberitega ja võtnud kolmest kohtumisest kolm võitu. Koduliigas olukord nii roosiline ei ole ja seetõttu taandati peatreeneri ametist senine loots Niko Kovac. Antud kohtumises juhendab meeskonda senine abitreener Hans Flick.

Möödunud hooaja Kreeka Superliiga teine meeskond Olympiacos on peale kolme vooru endiselt võiduta ning alagrupis hoitakse viimast ehk neljandat kohta. Ainuke punkt teeniti avavoorus Tottenhami vastu, kui kodus viigistati 2:2.

Hoolimata alagrupi viimasest positsioonist ei ole Olympiacose edasipääsu võimalused veel olematud. Siiski tuleks veel nende elus hoidmiseks täna vähemalt viigipunkt võtta. Kaotuse korral läheks olukord juba väga raskeks. Optimismi võiks Kreeka klubile pakkuda esimene omavaheline kohtumine, mis Bayernile koduväljakul kaotati vaid 2:3.

Nii Bayerni kui ka Olympiacose kõik senised Meistrite Liiga kohtumised sel hooajal on olnud suureskoorilised. Usume, et erandiks ei saa olema ka antud kohtumine. Seega lisaks valikusse, et mõlemad meeskonnad skoorivad ja kokku lüüakse üle 2.5 värava.

Meie valik: Mõlemad skoorivad & kokku üle 2.5  (1.95 @ Coolbet)


Real Madrid vs. Galatasaray

(22:00 TVPlay Sports+)

Real Madridi esitused Meistrite Liigas on sel hooajal kulgenud tõusvas joones. Esimene kohtumine kaotati, teine mängiti viiki ja kolmas suudeti lõpuks võita. Ainuke võit on seni teenitud just selle sama Galatasaray üle, kes neile seekord külla on sõitnud.

Galatasaray pole kolme alagrupikohtumisega löönud mitte ühtegi väravat! Samuti on ka endale lastud vähe lüüa – vaid kaks. Kui tahetakse veel edasipääsu lootuseid säilitada, siis tuleb nüüd Türgi klubil hakata väravaid lööma.

Koefitsiendid kõnelevad väga üheselt, et kohtumise ülikindel favoriit on Real Madrid. See on ka igati mõistetav – Real pole sel hooajal koduväljakul kaotanud veel mitte ühtegi kohtumist. Saldoks neli võitu ja kolm viiki.

Valik kombosse – Real Madrid lööb alla kolme värava. Galatasaray on näidanud head kaitsemängu ja tuleb võõrale väljakule tõenäoliselt väga ettevaatliku taktikaga. Samuti pole Madridi klubi hoolimata oma nimekast koosseisust jätkuvalt suutnud oma täit potentsiaali välja mängida ning väravate löömisega nähakse ränka vaeva.

Meie valik: Real Madrid lööb alla 2.5 värava (2.15 @ Coolbet)


Bayerni Leverkusen vs. Atletico Madrid

(22:00 ülekanne puudub)

Üks päeva tasavägisemaid lahinguid peaks toimuma Saksamaal, kus kohtuvad kohalik Leverkuseni Bayern ja Atletico Madrid. Esimene omavaheline kohtumine lõppes Madridi klubi 1:0 võiduga.

Kui esimene omavaheline kohtumine oli väga kinnine ja väheste võimalustega(raami tehti kahe peale kokku vaid kolm pealelööki), siis antud kohtumine peaks tulema hoopis teistsuguse iseloomuga. Seda põhjusel, et Leverkusenit rahuldab vaid võit. Hetkel on nad hoolimata sitketest esitustest null punktiga alagrupi viimased. Teoreetiline edasipääsu võimalus säilib vaid võidu korral.

Seega ennustame, et antud kohtumises lüüakse üle 2.5 värava. Sellele pakutakse väga head koefitsienti väärtusega 2.26.

Aastal 2017 kohtusid samad meeskonnad Meistrite Liigas. Tol korral lõppes Atletico kodumäng 0:0 viigiga ning Leverkuseni kodumäng 4:2 Madridi klubi võiduga. Ka see fakt minevikust tõestab, et täna võib oodata hoopis resultatiivsemat kohtumist, kuid nädalad tagasi Madridis.

Meie valik: Kokku üle 2.5 värava (2.26 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 9.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds