Jälgi meid

Ennustusvihjed

Olympiacos Piraeus vs. Anadolu Efes ennustusvihjed

Euroliigas lähevad vastamisi kaks suure ajalooga korvpalliklubi. Hiljuti uue treeneritemeeskonna saanud Olympiacos ei ole viimastes voorudes parimat mängu näidanud. Kas Anadolu Efese vastu suudetakse teha vigade parandus?


Olympiacos vs. Anadolu

Neljapäev 7. November 2019
Algab: 21:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Olympiacose võit (2.1 @ Coolbet)
Kokku alla 157.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmine hooaeg jäi omavaheliste kohtumiste saldo 1-1 viiki. Mõlemal korral võitis koduväljakul mänginud meeskond.
  • Mõlemad meeskonnad kuuluvad sel hooajal kaugvisete protsendi järgi liiga halvima kolme tiimi hulka.
  • Viimasest kuuest koduväljaku kohtumisest Anadolu Efesi vastu on Olympiacos võitnud lausa viis.

Olympiacos on kuue vooruga kogunud vaid kaks võitu. Kõige tipuks saadi viimases kohtumises koduväljakul lausa 25-punktiline pakk Tel Avivi Maccabilt. Üldine koduväljakul peetud kohtumiste saldo on üks võit ja kaks kaotust.

Anadolu Efes hoiab tabelis nelja võidu ja kahe kaotusega kuuendat positsiooni. Viimati jäädi võõral väljakul alla teisele Kreeka suurklubile Panathinaikosele ja seda numbriliselt kindlalt 70:86.

Olympiacose mängudele panustamisel tuleb meeles pidada tähtsat fakti, et nad mängivad vaid Euroliigat. See tähendab, et neil on võrreldes teiste meeskondadega kõvasti rohkem aega trennideks ja mängudeks valmistumiseks, kuid teiselt poolt vähem mängupraktikat.

Antud kohtumise võiduvõimalused võiksid olla küllaltki võrdsed. Anadolu Efesil on küll paberil mõnevõrra uhkem koosseis, kuid Olympiacos on meeskond, keda ei tasu kunagi alahinnata. Heal päeval võivad nad kõiki võita. Seda näitas ka hiljutine kohtumise valitseva Euroliiga meistri Moskva CSKA-ga, kes alistati võõral väljakul.

Seega valime lihtsalt kõrgema võidukoefitsiendiga meeskonna, milleks on Olympiacos.

Nagu tavaks saanud, siis teisena skooriliini ennustus. Seni on Kreeka klubi kohtumistes visatud kokku keskmiselt 149 punkti. Anadolu Efesi sama näitaja on 156. Antud kohtumisele on kihlveokontorite poolt määratud skooriliin 157 punkti peale. Targemaks panuseks võiks olla valik, et kohtumises visatakse sellest vähem punkte. Olympiacose suudab enamus kohtumisi oma mängustiiliga jätta pigem madalaskooriliseks.

Meie valikud:

  • Olympiacose võit (2.1 @ Coolbet)
  • Kokku alla 157.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds