Teisipäevane Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 22.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 440€.

Chelsea vs. Ajax

(22:00 TVPlay Sports+)

Londoni Chelsea ja eelmise hooaja Ajaxi vahel saab tõmmata teatavaid paralleele. Tegemist on noore ja väga talendika meeskonnaga, mängijad annavad endast väljakul kõik ja kooslust tüürib peatreener, kes usaldab oma pallureid.

Alagrupi esimene omavaheline kohtumine lõppes Amsterdamis külalismeeskonna Londoni Chelsea 1:0 võiduga. Sinistel oli palju õnne, et Ajaxi värav napi suluseisu tõttu tühistati ja ise suudeti lõpuminutitel värav ära lüüa. Korduskohtumises puudub selge favoriit. Koduväljaku tõttu võiks selleks olla Chelsea, kuid samas on neile võidu pakkumine liiga riskantne.

Vaataks hoopis sellise panuse poole, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Meeskonnad hoiavad alagrupis võrdselt 6 punktiga esimest ja teist positsiooni. See tähendab, et kummalgil meeskonnal ei ole põhjust kohtumises erilisi riske võtta ning eriti seda veel mängu esimesel poolajal. See tähendab, et tõenäoliselt lõppeb esimene poolaeg kas väravateta või maksimaalselt ühe löödud väravaga.

Teine poolaeg võiks tulla juba lahtisem ning natukene riskeerivam, rohkemate võimalustega ning kõige eelduste kohaselt ka resultatiivsem.

Meie valik:Rohkem väravaid teisel poolajal (2.00 @ Coolbet)

Dortmundi Borussia vs. Milano Inter

(22:00 TVPlay Sports)

Antonio Conte ja Milano Inter võitlesid viimases omavahelises kohtumises Dortmundiga välja 2:0 võidu ning sellega päästsid ka oma Meistrite Liiga hooaja. See tähendab, et tõusti alagrupis Saksamaa klubiga võrdsete punktide peale ja hoitakse elus võimalust Barcelona järel teisene alagrupist edasi pääseda.

Nüüd on aga Milano Inter veel raskema ülesande ees – punktid tuleb koju tuua koduväljakul mängiva Dortmundi Borussia vastu. Saksamaa klubi pole koduväljakul kaotanud üheksa kohtumist järjest ning koduliigas lüüakse seal keskmiselt mängu kohta kolm väravat.

Inter on küll läinud mäng-mängult paremaks, kuid siiski on nad olnud kõvasti hädas võõrsil mängudes. Sel hooajal on kõikide liigade peale võõrsil mängudes vaid korra suudetud vastane nulli peal hoida. Samas on olnud alati nende päästjaks tugev rünnak, mis on võidupunktid siiski koju toonud.

Mõlemale meeskonnale ülitähtis kohtumine, Milano Inter mängimas võõral väljakul, Dortmundi poolelt jätab kohtumise suure tõenäosusega vahele Marco Reus ja statistika Dortmundi Meistrite Liiga kodumängude kohta – kõik see kokku võiks tähendada madalaskoorilist viiki.

Meie valik: Viik (3.6 @ Coolbet)

Liverpool vs. Genk

(22:00 ülekanne puudub)

Kui need meeskonnad viimati kaks nädalat tagasi omavahel kohtusid, siis võttis Liverpool kindla 4:1 võidu. Hetkel on valitsev Meistrite Liiga võitja seisus, kus kõik tundub õnnestuvat. Koduliigas tullakse väga rasketest olukordadest siiski võitjatena välja ja kõik mehed, kes platsil võimaluse saavad, kasutavad need üsna maksimaalselt ära. Isegi karikasarjas suudeti varumeestega Arsenali võita.

Parimaks valikuks antud kohtumisele on meie silmis valik, et rohkem väravaid lüüakse esimesel poolajal. Seda põhjusel, et Liverpool tahab selle mängu võimalikult kiirelt ära otsustada, et seejärel nii mõnelegi põhitegijale puhkust anda. Nädalavahetusel on ootamas ülitähtis kodukohtumine Manchester City vastu, mis on Inglise klubi üks hooaja kõige tähtsamaid kohtumisi.

Seega usume, et tormilisem on just kohtumise esimene poolaeg, kus lüüakse umbes kolm väravat. Teine poolaeg võetakse käik välja, proovitakse vältida vigastusi ning kuidagi veeretatakse see kohtumine lõpuni.

Selline stsenaarium juhtus ka viimases Meistrite Liiga kohtumises Liverpooli ja Salzburgi vahel, kus Liverpool lõi esimesel poolajal kolm ja teisel poolajal pigem lihtsalt hoiti edu. Selles kohtumises lasti endale teisel poolajal Salzburgil veel kaks ära lüüa, kuid Genki vastu ollakse kindlasti hoolsamad.

Meie valik: Rohkem väravaid esimesel poolajal (3.1 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 22.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 440€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.