Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anett Kontaveit vs Aliaksandra Sasnovich ennustusvihjed

Eestlaste ainukeseks lootuseks Australian Openil on jäänud Anett Kontaveit, kes teises ringis kohtub maailma 31. reketi Aliaksandra Sasnovichiga. Tennisistid on omavahel kohtunud lausa kuuel korral. Eestlanna on neist võitnud neli ja kaotanud kaks.

Esimeses ringis alistas Kontaveit oma vastase väga kindlalt. Peale alguse ärevust suutis kiiresti kohaneda ja tasemevahes ei olnud mitte mingit küsimust. Sasnovich mängis samuti oma esimese ringi vastase ehk maailma 50. reketi väga kindlalt üle


A. Kontaveit vs A. Sasnovich
Kolmapäev , 16. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 02:00
Ülekanne: Eurosport Player

Ennustusvihjed
Mängus tuleb kokku 3 setti (2.4 @ Coolbet)

 A. Sasnovichi võit 2:1 (4.5@ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimasest 4st omavahelisest kohtumisest on 3 kolmesetilist tulemust.
  • A.Kontaveit on seekordse vastase vastu olnud rohkem edukam aeglastel ehk saviväljakutel.
  • Sasnovich on kahe viimase turniiri põhjal maailma 5. number.

Kuna esimesed mängud olid mõlemal tennisistil väga lühikesed ja suuremaid jõuvarusid ei pidanud Austraalia kuumuses kulutama, siis selle pealt kummagile eelist anda ei saa. Samuti on mõlemad sportlased viimaste kohtumiste järgi väga heas vormis. Australian Openi kiire väljak sobib aga rohkem Sasnovichile.

Valgevenelanna suurimaks plussiks võiks pidada väga agressiivset mängustiili. Ta proovib igasse lööki panna maksimaalselt jõudu. Sellise stiilliga saavutab ta ka tihti edu, kuid halval päeval maksab liigne agarus hoopis kätte. Anett on palju kannatlikum mängija ja proovib punkte teenida rohkem kindla peale minekutega.

Sellistes võrdsetes lahingutes saab tihti otsustavaks mentaalne tugevus. Just sellepärast asetaks väikeseks favoriidiks A.Sasnovichi. Anett Kontaveit on näidanud, et tähtsatel hetkedel ei suuda ta alati pingele vastu pidada ning üks kerge eksimus võib halvata kogu tema mängu. Nii on tulnud kaotusi ka väga madala asetusega tennisistidelt.

Tulemas on väga võitluslik ja tasavägine matš ja parimaks pakkumiseks võikski olla kolmesetiline mäng. Raske on näha, et kumbki tennisist suudaks praeguses seisus vastase nulli peale jätta. Kaalukauss lõpuks kaldub siiski Aliaksandra Sasnovichi kasuks. Panuse kaotuse korral on vähemalt hea meel Eesti sportlase edu üle.

Meie valikud

  • Mängus kokku 3 setti (2.4 @ Coolbet)
  • A.Sasnovichi võit 2:1 (4.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds