Jälgi meid

Ennustusvihjed

Copa America 3. ja 4. veerandfinaali kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America laupäevastes veerandfinaalides näeme üsna võrdseid ja pingelisi vastasseise. Loe edasi ning leiad ühe 7.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


Kolumbia vs. Tšiili

Algab: ööl vastu laupäeva 02:00

Kolumbia võitis oma alagrupi täiseduga ning ongi hetkel turniiril ainuke meeskond, kes pole ühtegi kohtumist kaotanud. Omaette saavutus on ka see, et neile ei ole suutnud keegi veel väravat lüüa. Väravaid ei ole ka ise palju löödud – kolme mänguga vaid neli, kuid tänu suurepärasele kaitsele on sellest siiamaani piisanud.

Tšiili teenis alagrupis kaks võitu ja ühe kaotuse. Kolme mänguga on löödud kuus väravat ning endale on lastud lüüa kaks. Hoolimata sellest, et Tšiili on võitnud viimased kaks Copa Americat, siis võiks neid antud kohtumises pidada kergeks autsaideriks.

Kui vaadata meeskondade koosseise, siis kõik peale võidu peaks Kolumbia jaoks olema täielik pettumus. Keskkaitses Mina ja Sanchez Premier Leaguest, keskväljal nii Juventuse Cuadrado kui ka Peterburi Zeniidi Barrios ja ees rohkelt valikut Rodrigueze, Martineze, Zapata ja Falcao näol.

Tšiilil on küll kõlavatest nimedest Sanchez ja Vidal, kuid nendegi vorm ei ole hetkel just parim. Ülejäänud koosseisus on küll tohutult kogemusi, kuid taseme poolest on Kolumbiaga neid raske kõrvutada.

Nimed paberil ei mängi, kuid sellegi poolest julgeks panused panna Kolumbia peale. Meeskonna sügavust näitab ka asjaolu, et viimases kohtumises Paraguay vastu anti nii mõnelegi põhimehele puhkust, kuid sellegi poolest suudeti väga motiveeritud meeskonna vastu võtta võit. Trumbid on Kolumbia käes ning kui nad suudavad need ka väljakul ära kasutada, siis nad võidavad selle kohtumise.

Meie valik: Kolumbia võit (2.24 @ Coolbet)


Uruguay vs. Peruu

Algab: laupäev 22:00

Uruguay tegi tugeva alagrupiturniiri, kuid sellegi poolest korra libastuti ehk tulemuseks kaks võitu ja üks viik. Kolme mänguga löödi seitse väravat. Endale lasti lüüa kaks ja kõik ühes mängus ehk kahel korral suudeti vastane hoida nulli peal.

Peruu turniiri senine kulgemine on olnud nagu ameerika mäed. Alustati 0:0 viigiga Venezuela vastu, siis võeti kindel 3:1 võit üle Boliivia ja lõpetuseks saadi 0:5 kolakas Brasiilialt. Mitte just parim kohtumine, mille pealt tulla tähtsale veerandfinaal kohtumisele.

Meeskonnad kohtusid viimati MM-i valikmängudes. Kohtuti kahel korral ning mõlemad koondised suutsid võidu võtta koduväljakul.

Selles paaris eelistaks üsna kindlalt Uruguayd. Nende kvaliteetne kaitse + turniiri üks ohtlikumaid ründeduosid on hirmuäratav kooslus. Keskväli jääb küll veidikene varju, kuid Peruu vastu on neil ka selles liinis kerge eelis.

Peruu jääb üsna tugevalt alla ka taktikaliselt. Nende stiil on küll ründavam, kuid tihti makstakse selle eest ka kibedat lõivu. Uruguay mängib väga kannatlikult ning sarnaselt Kolumbiale üsna kindla peale. Kõige tähtsam on nende jaoks hoida enda selja taga null ning seejärel muretsetakse vastasele väravate löömise üle.

Uruguayl on hetkel hea momentum, kus viimasest kuuest kohtumisest on võidetud viis ning nende jooksul on endale lastud lüüa vaid kaks väravat. See koondis ei vaja väravate löömiseks palju võimalusi ning usume, et seda tõestatakse ka Peruu vastu. Ennustaks lõpptulemuseks 2:0.

Meie valik: Uruguay AH-1.5 (3.1 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds