Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kes tõuseb Premier League´i? Brentford vs. Fulham ennustusvihjed

Norwich, Bournemouth ja Watford on need kolm meeskonda, kes langesid tänavu Inglismaa kõrgliigast aste madalamale Championshipi. Kaks nende asendajat ehk kõrgliigasse tõusjat on juba teada – Leeds ja West Brom. Välja selgitamist vajab veel viimane õnnelik, kes pääseb järgmiseks hooajaks kõrgseltskonda. Selle koha tagab Brentfordi ja Fulhami vahelise kohtumise võitja.


Brentford vs. Fulham

Teisipäev 4. August 2020
Algab: 21:45
Ülekanne: Eestis puudub

Fulhami võit (3.75 @ Coolbet)

Harrison Reed saab hoiatuskaardi (4.00 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Liigas võitis mõlemad omavahelised kohtumised Brentford, vastavalt 1:0 ja 2:0.
  • Brentford oli põhihooaja kõige resultatiivsem meeskond ning lõi kohtumise kohta keskmiselt 1.7 väravat.
  • Fulham on viimasest üheksast kohtumisest kaotanud vaid ühe.

Premier League saab taaskord ühe Londoni klubi lisaks. Erinevalt poolfinaalidest selgitatakse finaalis võitja vaid ühe kohtumisega ning see peetakse kuulsal Wembley staadionil. Kõrgliiga koht Inglismaa jalgpalliliigas on väärt umbes 190 miljonit eurot ehk on, mille nimel pingutada.

Brentford oli väga lähedal põhiturniiri lõpetamisele teisel kohal ehk pääsemisele otse Premier League´sse, kuid suure pinge all suudeti viimased kaks kohtumist kaotada ning langeti tabelis kolmandaks. See tähendas, et viimast pääset kõrgliigasse tuli hakata jahtima play-offis. Seal mindi vastamisi Swanseaga ning hoolimata, et esimene kohtumine kaotati, siis tänu korduskohtumise suurele võidule teeniti pääse finaali.

Fulham oli play-offi poolfinaalis kahe mängu kokkuvõttes üle Cardiffist. Esimene kohtumine võideti 2:0 ja teine kaotati 1:2. Enne kohtumist Brentfordiga ei ole veel täiesti kindel, kas kaks põhitegijat Aleksandar Mitrovic ja Neeskens Kebano on 100% mänguvalmis, kuid peatreener on avaldanud meedias optimismi, et mehed jooksevad siiski väljakule.

Esimene panus – Fulhami võit. Põhjus on lihtne ja selleks on kogemused. Üliväärtuslik eelis, mida ei saa mõõta statistiliste näitajatega nagu löödud väravad ja omavahelised tulemused, mis räägiksid hoopis Brentfordi kasuks. Fulhamil on suurte mängude kogemust rohkem ja seda eelist ei tasuks enne finaali alahinnata.

Brentford näitas juba põhiturniiri lõpus, et pinge all mängides langeb nende mängupildi kvaliteet ja tulemused oluliselt. Nüüd on nende õlgadel veelgi suurem pinge ja kahjuks võibki see nende jaoks saatuslikuks saada. Fulhami koefitsiendis, milleks on 3.75, tundub olema piisavalt väärtust, et ennustada autsaideri võitu. Julgematele soovitaks ka panust Fulhami võit ja kokku üle 1.5 värava, mille koefitsient on lausa 5.25.

Teine panus – Harrison Reed saab hoiatuskaardi. Nagu pingelistele matšidele kohaselt, siis on oodata väga võitluslikku kohtumist, mis toob endaga kaasa ka rohkelt hoiatuskaarte. Kui tavaliselt oleme ennustanud meeskondade hoiatuskaartide koguarvu, siis seekord oleme läinud personaalsemaks.

Harrison Reed pallib Fulhami keskväljal ja torkab silma oma aktiivsusega. Ta jõuab igasse olukorda ning tekitab vastastele rohkelt peavalu. Agressiivse ja lõhkuva mängustiiliga ei ole talle võõras tegevus ka hoiatuskaartide kogumine. Paar kohtumist tagasi suutis Reed vaid nelja minutiga kaks kollast kaarti teenida ning sai dušši alla pesema. Arvestades tema rolli meeskonnas, siis ennustame, et ta korjab ka selles mängus endale vähemalt ühe hoiatuskaardi.

Täpse lõppskoori ennustus Brentford 1-2 Fulham.

Meie valikud:

  • Fulhami võit (3.75 @ Coolbet)
  • Harrison Reed saab kollase kaardi (4.00 @ Coolbet)
  • Täpne lõppskoor Brentford 1-2 Fulham (13.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 75€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds