Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Briti GP põhisõidu ennustusvihjed

F1 sari on jõudnud Suurbritanniasse ning sel nädalavahetusel kihutatakse legendaarsel Silvertone´i ringrajal. Kui vabatreeningutel näitasid kiireid aegu mitmed üllatusmehed, siis kvalifikatsioonis võtsid suursoosikud oma. Pühapäevasele põhisõidule stardib esimeselt kohalt Lewis Hamilton ning teiselt kohalt Valtteri Bottas.


F1 Suurbritannia GP
Pühapäev 2. august 2020
Algab: 16:10
Ülekanne: Eestis puudub

Ennustusvihjed

Lewis Hamilton võit ja kiireim ring (2.75 @ Coolbet)

Võidumarginaal üle 8 sek. (2.2 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  F1-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Lewis Hamilton (Mercedes) 63 punkti                                            1. Mercedes 121
2. Valtteri Bottas (Mercedes) 58                                                           2. Red Bull 55
3. Max Verstappen (Red Bull) 33                                                          3. McLaren 41
4. Lando Norris (McLaren) 26                                                                4. Racing Point 40
5. Alexander Albon (Red Bull) 22                                                           5. Ferrari 27


Viimane kümnend on tõestanud, et Silverstone´i ringrada on justkui Mercedese jaoks loodud – rohkelt pidurdamist-kiirendamist ning vähem pikkadel sirgetel tippkiirusel kihutamist. Viimase kuue hooaja jooksul on lausa viiel korral võidutsenud Lewis Hamilton ning mullu kindlustas Mercedesele kaksikvõidu Valtteri Bottas.

Tõenäoliselt kujuneb ka tänavune mõõduvõtt Mercedese siseasjaks, sest nad domineerivad hetkel F1 sarja sama selgelt, kui FC Flora kodust jalgpalliliigat. Mercedese ainsaks nõrkuseks on aeg-ajalt olnud ülekuumenemised, kuid nende õnneks on hetkel Suurbritannias üsna keskmised soojakraadid.

Esimene panus – Lewis Hamilton võtab võidu ja saab enda nimele ka kiireima ringi. Kui hooaja esimestel sõitudel olid Hamiltoni kiireimate ringide ajad sellised top3-top5 kohtadele, siis viimasel GP-l Ungaris võttis mees riski ja läks kindlas eduseisus boksipeatusesse, et panna alla värsked rehvid ja kirjutada enda nimele ka kiireim ring. Plaan õnnestus ja Hamilton edestas lõpuks kiireima ringi arvestuses lähimat jälitajat enam kui sekundiga.

Teatavasti garanteerib võistluse kiireim ringiaeg ühe boonuspunkti üldarvestusse ja Hamilton ütles peale sõitu, et ta on valmis ka järgmistel kordadel kindlas eduseisus riskima, et kiireima ringiajaga lisapunkte teenida. Me ei näe põhjust, et miks see ei võiks juhtuda juba kodusel Briti GP-l, mis sobib Hamiltonile ideaalselt.

Teine panus – võidumarginaal üle 8 sekundi. Meie hinnangul on antud valikule igati korralik koefitsient. 8 sekundit ei ole küll nüüd eriline võidumarginaal Lewis Hamiltoni jaoks. Viimasel aastal edestas ta järgmist sõitjat 24 sekundiga ning viimasel viiel korral, kui Hamilton on Silverstone´s võitjaks tulnud, on alati vahe teise koha saavutanud sõitjaga vähemalt 8 sekundit.

Meie valikud:

  • Lewis Hamilton võit ja kiireim ring (2.75 @ Coolbet)
  • Võidumarginaal üle 8 sek. (2.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 55€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds