Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs Chelsea ennustusvihjed

Inglise kõrgliiga vooru põnevaim kohtumine leiab aset Londonis, kus kohtuvad kaks kohalikku klubi. Tabelis hoitakse vastavalt viiendat ja neljandat kohta. Kahe klubi vahe on hetkel kuus punkti. Premier Leaguest pääseb järgmiseks hooajaks otse Meistrite Liigasse esinelik ehk siin kohtumises on mõlemal meeskonnal palju kaalul.

Viimased omavahelised kohtumised on olnud väga tasavägised. Kahe aasta jooksul peetud matšides on jäänud mäng viiki lausa viiel korral. Arsenal tuleb kohtumisele 0:1 kaotuse pealt West Hamile ja Chelsea 2:1 võidu pealt üle Newcastle.


Arsenal vs. Chelsea
Laupäev, 19. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Kohtumine jääb viiki 3.65 @ Coolbet
Chelsea lööb värava mõlemal poolajal 3.0 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Kohtumised Arsenali osalusel on sel hooajal Premier League´i väravaterohkeimad. Nendes lüüakse keskmiselt 3.55 väravat.
  • Arsenal on endale lasknud lüüa 32 väravat, Chelsea 17.
  • 44 – just nii mitu mängu pole Arsenali koduväljakul nähtud 0:0 viiki(Premier League).

Chelsea hankis Itaaliast lisajõudu Gonzalo Higuaini näol. Ametnikud teevad kõik, et ta saaks juba laupäeva õhtul platsile joosta, sest Morata vigastuse ja Giroud mitte usaldamise tõttu on tipuründes mänginud viimastes kohtumistes hoopis Hazard. Vaevalt, et argentinlane kohe oma esimeses kohtumises asju otsustama hakkab, kuid siiski pole saanud Arsenal tema takistamiseks põhjalikku eeltööd teha.

Arsenali võiks koosseisu järgi vähemalt koduväljakul lugeda kergeks favoriidiks, kuid meeskondliku tasakaalu puudumise tõttu seda teha ei saa. Unai Emery ei ole suutnud oma hoolealuseid veel ühtse löögirusikana mängima panna. Justkui oleks meeskond jagatud väljakul kaheks, rünnaku poole mängijad ja kaitse poole mängijad. Aga kahte liini ühendav lüli, mis toob rünnakutesse voolavuse ja pakub abistavat kaitset, on puudu.

Chelsea on viimasel ajal näidanud väga sümpaatset mängu ja viimasest viiest kohtumisest on saadud vaid üks kaotus. Selle sepitses Tottenham Hotspur karikamängus. Hoolimata tulemusest jättis selles kohtumises kõvasti parema mulje Chelsea. Puudu jäigi vaid puhtast tipuründajast ehk Target Man-ist. Ka kohtumises Arsenali vastu võib just see saatuslikuks saada.

Kohtuvad kaks nimede poolest väga tugevat meeskonda, kellel mõlemil on teatavad probleemid, et oma täit potentsiaali välja mängida. Tõenäoliseim tulemus on viik, kuid väärtust leidub ka Chelsea väravates. Kui nad suudavad oma rohked väravavõimalused vähegi parema realiseerimisprotsendiga ära kasutada, siis löövad nad vähemalt kaks väravat.

Meie valikud:

  • Kohtume jääb viiki (3.65 @ Coolbet)
  • Chelsea lööb värava mõlemal poolajal (3.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds