Jälgi meid

Ennustusvihjed

AC Milan vs. Atalanta ennustusvihjed

Itaalia kõrgliiga liidrile AC Milanile on külla sõitnud Atalanta. Kas liider suudab seisusele kohaselt võidupunktid ära võtta või on Atalantal omad plaanid?


AC Milan vs. Atalanta

Laupäev 23. Jaanuar 2021
Algab: 19:00
Ülekanne: Setanta

AC Milani võit (2.76 @ Coolbet)

Zlatan lööb värava (2.03 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine jäi 1:1 viiki.
  • AC Milani osalusega kohtumistes on tänavu löödud keskmiselt 3.2 väravat, Atalanta sama näitaja on 3.6.
  • Viimase viie vooru lõikes on AC Milan liiga parim meeskond ja Atalanta paremuselt teine.

Nagu oma viimases statistikapunktis välja tõime, siis on tegemist kahe meeskonnaga, kes viimase viie vooru jooksul teeninud kõige enam punkte. AC Milan 12 ja Atalanta 11.

AC Milani edu lähima jälitaja Interi ees on 3 punkti. Viimases voorus alistati 2:0 Cagliari, mõlemad väravad lõi Zlatan.

Atalanta leiame kuuendalt tabelirealt. Viimases voorus tehti 1:1 viik Udinesega.

Viimase viie kohtumise raames kõikide liigade peale on AC Milan teinud lausa neli nullimängu. Uue aasta esimesel kuul võib kaitsega rahul olla ning ka rünnakul üleliia probleeme ei esine.

Külalismeeskonnal on samuti ette näidata korralik seeria. Nimelt pole 12 kohtumist järjest ükski meeskond suutnud neid üle mängida.

Esimene panus – AC Milani võit. Kihlveokontorid on kohtumise kergeks favoriidiks asetanud Atalanta. Meie hinnangul võiks olla kergeks favoriidiks hoopis AC Milan ning seetõttu võiks nende kõrgemat koefitsienti ära kasutada.

Atalanta tuleb kohtumisele kahe niru viigi pealt ning enesekindlus liiga laes ei tohiks olla. AC Milan seevastu on suutnud hoolimata keerulisest perioodist seoses vigastustega oma taseme välja mängida ning kõik on kontrolli all.

Lisaks tahaks öelda, et AC Milani taktika on natukene distsiplineeritum ja see võibki antud kohtumises otsustavaks saada.

Teine panus – Zlatan lööb värava. Nagu öeldakse, siis rauda tuleb nii kaua taguda, kuni see kuum on. Zlatan on viimase kuue Serie A kohtumisega löönud lausa 10 väravat! Sellises tähtsas kohtumises üritab Ibrahimovic kindlasti tavapärasest veel aktiivsem olla ning skooritud värav ei oleks üllatuseks.

Meie valikud:

  • AC Milani võit (2.76 @ Coolbet)
  • Zlatan lööb värava (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 55€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds