Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anett Kontaveit vs. Karolina Muchova ennustusvihjed

Alanud on eestlaste jaoks läbi aegade edukaim suure slämmi turniir Prantsusmaa lahtised ehk Roland Garros. Anett Kontaveit kohtub oma esimeses kohtumises maailma edetabelis 73. kohta hoidva Tšehhi tennisisti Karolina Muchovaga. Omavahel kohtutakse esimest korda. Tõenäoliselt leiab matš aset teisipäeva pärastlõunal.


Kontaveit vs. Muchova

Teisipäev, 28. mai 2019
Mäng algab: orienteeruvalt 14:00
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Anett Kontaveit võidab (1.61 @ Coolbet)
Kokku üle 21.5 geimi (1.96 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Anett Kontaveit on French Openil jõudnud põhitabelisse kolmel korral. Vaid ühel korral neist on ta kaotanud kohe esimeses ringis.
  • Karolina Muchova on vaid korra suutnud suure slämmi esimese ringi kohtumise võita. 2018.a US Openil.
  • Tšehhitar on tõusnud selle aasta jooksul WTA edetabelis üle 70 koha – see näitab, et ta tase on tugevam, kui näitab praegune tabelikoht.

Karolina Muchova on hea liikuvusega tennisist, kes omab head tagajoonemängu. Lisaks armastab kasutada drop-shote ehk hanituslööke, mis maanduvad vastase väljaku poolel võimalikult võrgule lähedal. Karjääri alguses oli Tšehhitar kimpus vigastustega, kuid viimaste aastate jooksul on teinud läbi suure arengu ja jõudnud keskmise tasemega turniiridel kõrgetele kohtadele.

Anett Kontaveidil on viimased turniirid ebaõnnestunud, kuid tema enda sõnade läbi saab selle ajada tiheda reisigraafiku kraesse. French Openiks on ta igati valmis ning on rahul otsusega, et esimene kohtumine leiab aset alles turniiri kolmandal päeval.

Kihlveokontorid peavad Kontaveidi võidu tõenäosuseks umbes 60-65%. Me oleme seisukohal, et see on kindlasti suurem. Jah, Kontaveidi vormi kohal on viimase aja tulemuste tõttu kerge küsimärk, kuid taseme poolest on tegemist palju tugevama tennisistiga, kui on seda Muchova.

Siiski tuleb mainida, et Eesti tennisistil kujunevad tihti turniiride esimesed matšid oodatust raskemaks ning oma mängu leidmiseks kulub aega. Kingib vastasele üsna palju geime, kuid lõpuks paneb oma paremuse siiski maksma. Sellest ka meie arvamus – Kontaveit võidab geimiderohkes ja üsna tasavägises kohtumises.

Meie valikud:

  • Anett Kontaveit võidab (1.61 @ Coolbet)
  • Kokku üle 21.5 geimi (1.96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 39€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds