Jälgi meid

Ennustusvihjed

Toronto Raptors vs. Golden State Warriors ennustusvihjed

NBA finaalseeria teine kohtumine. Mäletatavasti võitis esimese lahingu kodumeeskond Toronto Raptors ning asus seeriat 1-0 juhtima. Teine kohtumine leiab aset samuti Raptorsi koduväljakul, seejärel siirdutakse juba Californiasse Warriorsi kodupubliku ette.


Raptors vs. GSW

Esmaspäev, 3. juuni 2019
Mäng algab: 03:00
Ülekanne: Kanal12

Golden State Warriorsi võit (2.1 @ Coolbet)
Warriors viskab vähemalt 107 punkti (1.88 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Kui natukene analüüsida esimest omavahelist kohtumist siis võib öelda, et Warriors suutis neutraliseerida Raptorsi kõige ohtlikuma mängija Kawhi Leonardi, kuid seetõttu said ülejäänud Toronto mängijad rohkem ruumi tegutsemiseks ning vabasid viskekohti. Raptorsi mängijad eesotsas Pascal Siakami ja Marc Gasoliga suutsid selle eelise ära kasutada.

Warriors tegi enda kohta just rünnakul väga kahvatu esituse. Curry ja Thompson tegid oma ära, kuid Greeni ja Iguodala panus jättis soovida. Oma osa on selles Toronto heas kaitses, kuid on selge, et Warriorsil on veel kõvasti juurde panna.

Valitsev meister tuleb ka teisele kohtumisele ilma Kevin Durantita, kes jätkuvalt vajab aega vigastusest tervenemiseks. Me leiame, et Warriors suudab ka ilma Durantita Raptorsi antud kohtumises alistada. Esimene kohtumine neil pehmelt öeldes lihtsalt ebaõnnestus, kuid sellegi poolest suudeti 40 minutit üsna võrdset mängu näidata. Samuti on raske uskuda, et Raptors suudab teise nii korraliku partii järjest teha.

Teise panusena võtaks valiku, et Warriors viskab vähemalt 107 punkti. Tegemist on ikkagi play-offi kõige resultatiivsema meeskonnaga. Esimeses kohtumises mõjus neile Raptorsi kaitse natukene ehmatavalt, sest siiamaani polnud nad tänavuse play-offi jooksul mitte ühegi tugeva kaitsetiimiga mänginud.

Tehti lubamatult palju pallikaotusi ning kui nende arvu suudetakse natukenegi vähendada ja ka ülejäänud meeskond peale Thompsoni ja Curry suudaks enda keskmised skoorinumbrid ära teha, siis on 107 punkti GSW jaoks üsna lihtne ülesanne.

Meie valikud:

  • Golden State Warriorsi võit (2.1 @ Coolbet)
  • Warriors viskab vähemalt 107 punkti (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds