Jälgi meid

Ennustusvihjed

Denver Nuggets vs Golden State Warriors ennustusvihjed

Kolmapäeva hilisöö või siis varahommik pakub NBA sõpradele lausa nii põneva mängu, et nii mõnigi kossusõber ärkab öösel ülesse, et sellele kõigele tunnistajaks olla. Konverentsi liider Denver Nuggets võtab kodus vastu kahe viimase hooaja meistri Golden State Warriorsi.

Denver Nuggets on ilma nii mõnegi põhimängijata suutnud näidata imelist mängu. Ennast MVP kandidaatide hulka mänginud Nikola Jokic tassib tiimi võidult võidule ja nii ollakse koduväljakul alistamatud lausa 12 kohtumist järjest. Kas Golden State´i vastu see ilus seeria lõppeb?


Denver Nuggets vs Golden State
Kolmapäev, 16. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: NBA League Pass

Ennustusvihjed
Golden State Warriorsi võit 1.88@ Coolbet
Kokku alla 225 punkti 2.25@ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • GSW on viimasest 10st võõrsil kohtumisest võitnud 8.
  • Viimases viies omavahelises kohtumises on visatud kokku keskmiselt 214 punkti.
  • Kohtuvad kaks parimat resultatiivseid sööte andvat meeskonda.

Meie arvamus on, et jah see ilus seeria lõppeb. Golden State Warriors on selline meeskond, kes näitab põhiturniiril suurepärast mängu ainult siis, kui neil on piisavalt motivatsiooni. Denver Nuggetsi vastu on seda motivatsiooni lausa ekstra palju. Esiteks muidugi soovitakse võita konverentsi liidrit. Võidu puhul tõustakse omakorda ise lääne kõige paremaks meeskonnaks.

Lisaks tuleb muidugi kätte maksta viimase omavahelise kohtumise eest, mis väga tasavägises mängus napilt kahe punktiga kaotati. GSW staaride ehk Curry, Thompsoni ja Duranti visketabamus oli selles mängus väga madal. Raske uskuda, et nad ka seekord nii halvasti viskavad.

Ka Denver Nuggets tuleb mängule väga motiveeritult. Nimelt mängitakse ikkagi valitseva meistri vastu ning selliseid mänge võetakse alati erilise pühendumusega. Kui tavaliselt hakatakse NBA-s tõsiselt kaitsetööd tegema alles teisel poolajal, siis siin vastasseisus näeme mängu algusest peale ligi sajaprotsendilist pingutust. See annab ka mänguskooris tunda ja vaevalt kumbki klubi oma keskmise punktisaagi ära viskab.

Meie valikud:

  • Golden State Warriorsi võit (1.88 @ Coolbet)
  • Kokku alla 225 punkti (2.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds