Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anett Kontaveit vs. Karolina Muchova ennustusvihjed

Anett Kontaveiti on oma karjääri jooksul jõudnud kõikidel suure slämmi turniiridel peale Wimbledoni vähemalt neljandasse ringi. Nüüd, reedel, on eestlannal võimalus ka see väike viga parandada. Seda saavutust üritab nurjata Karolina Muchova(WTA 68), kes mäletatavasti võitis Eesti tennisisti French Openi avaringis.


Kontaveit vs. Muchova

Reede, 5.juuli 2019
Mäng algab: täpsustamisel
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Anett Kontaveit võidab kohtumise (1.7 @ Coolbet)
Anett Kontaveit võidab 2:1 (4.25 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Karolina Muchova on hea liikuvusega tennisist, kes omab tugevat tagajoonemängu. Lisaks armastab kasutada drop-shote ehk hanituslööke, mis maanduvad vastase väljaku poolel võimalikult võrgule lähedal. Karjääri alguses oli Tšehhitar kimpus vigastustega, kuid viimaste aastate jooksul on teinud läbi suure arengu ja jõudnud keskmise tasemega turniiridel kõrgetele kohtadele.

Kontaveit on võimete ja taseme poolest tugevam tennisist, kuid kas ta suudab seda ka tenniseplatsil tõestada? Seni on ta Wimbledonil kahes kohtumises näidanud juba endale omast üsna ebakindlat mängu. Servigeimides on jäänud hätta, kuid vastuvõtugeime mänginud päris korralikult. See kõik võiks tähendada, et eriti raske oleks hetkel mängida tugeva servikahuri vastu, Muchova seda õnneks pigem ei ole.

Kui need kaks tennisisti omavahel mai kuus Prantsuste lahtistel kohtusid, siis Kontaveit tegi enda kohta alla igasuguse arvestuse esituse, kuid oli ikkagist viimases ja otsustavas setis võidus kinni. Seejärel aga mäng lagunes täielikult ja 2:1 võidu võttis hoopis Tšehhitar. Eestlannal on võrreldes eelmise omavahelise kohtumisega kõvasti varu ja usume, et nüüd suudab ta Muchova vastu võtta magusa revanši.

Varasemas kahes kohtumises on Anett Kontaveit olnud ka mentaalselt väga raskes seisus. Esimesele kohtumisele tuli ta väga nirude esituste pealt ning meeles mõlkus veel eelmise suure slämmi avaringi ebaõnnestumine. Teises kohtumises mängis Kontaveit inglanna vastu, kes mängis kodupubliku meeletu poolehoiu toetusel. Samuti oli tegemist ühe suurima väljakuga Wimbledonis. Aga Eesti tennisist on nendest rasketest olukordadest edukalt välja tulnud ning nüüd, kolmandas ringis, peaks enesekindlus olema kõrgem kui eelnevates kohtumistes.

Kui Anett saab enda servi paremini tööle, siis ta ka võidab selle kohtumise. Meie usume sellesse! Samas ei julgeks 2:0 võitu pakkuda, sest Eesti esireketi mängus on jätkuvalt märgata ebastabiilsust. Samuti on vastane väga kõva võitleja ning teab Kontaveiti nõrkasid kohtasid.

Meie valikud:

  • Anett Kontaveit võidab kohtumise (1.7 @ Coolbet)
  • Anett Kontaveit võidab 2:1 (4.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 85€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds