Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Liverpool ennustusvihjed

Jalgpallijumalale meeldib näha klassikalist Arsenali ja Liverpooli vastasseisu ja nii on käes juba kolmas järjestikune hooaeg, mil need kaks Inglismaa liigakarikasarjas kohtuvad. Eelnevatel aastatel on vahetatud penaltitega saavutatud võite. Kumb jääb seekord peale?


Arsenal vs. Liverpool

Neljapäev 6. Jaanuar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: viaplay.ee

Arsenali võit (2,10 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (2,08 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Liverpool on viimased kaks omavahelist kohtumist võitnud üldskooriga 7:0.
  • Arsenalil katkes eelmise kohtumisega seitsmemänguline koduvõitude seeria.
  • Liverpool on normaalaja tulemuste arvestuses neli mängu võiduta esimest korda pärast aastat 2018.

Eelmisel hooajal kohtusid meeskonnad 4. ringis ja Arsenal läks edasi pärast 0:0 viiki. Nähtavasti said kõik väravad eelneva hooaja vastasseisuga ära löödud, kuna siis tehti Anfieldil täiesti müstiline 5:5 mäng. Seegi oli 4. ringi matš.

Nüüd on panused oluliselt kõrgemad ja võib arvata, et isegi Jürgen Kloppi jaoks piisavalt suured, et ta paneks välja oma võimaliku parima koosseisu.

Sakslane ei ole oma Liverpooli aastatel Inglismaa karikasarjadest kunagi midagi head arvanud ja ta on nendes mängudes nõrgendatud koosseisu kasutanud, aga nüüd on Wembley vaid paari sammu kaugusel. See võiks olla väga hea motivaator.

Samas ei näe me kindlasti täiesti parimat Liverpooli koosseisu, kuna Mohamed Salah, Sadio Mane ja Naby Keita on Aafrika Rahvuste karikaks ühinenud oma koondistega.  Lisaks sai Klopp nädalavahetusel halva uudise, kui Alissoni, Joel Matipi ja Roberto Firmino puhul tekkis koroonaviiruse kahtlus ning neid Chelsea vastu kasutada ei saanud. On ebaselge, kas neljaspäeval see variant on.

Arsenalil on Aafrikasse sõitnud nelik Pierre-Emerick Aubameyang, Mohamed Elneny, Nicolas Pepe ja Thomas Partey, aga neist ainult viimane on olulist rolli kandnud meeskonnas. Kahurimehi ei tohiks see turniir üleliia häirida.

Mängukeelu on kohtumiseks saanud Gabrial Magalhaes ja Callum Chambersil on koroona kallal, kuid Mikel Arteta jaoks on seoses koosseisu valikuga peavalu kindlasti vähem kui Kloppil.

Esimene panus – Arsenali võit. Kahurimehed on sel hooajal kodus hästi esinenud ja nädalavahetusel mängujärgset intervjuud andes oli isegi Pep Guardiola silmad häbi täis, et laupäeval Manchester Citylt Emiratesil võita õnnestus. Erinevalt Liverpoolist on sats ka sisuliselt parimas koosseisus.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Liverpoolil on põhikahurid kadunud ja tuleb arvestada sellega, et poolfinaalis on kaks mäng ning sellistes olukordades jäävad avakohtumised tihti luuravateks, kuna meeskonnad ei taha esimese mänguga oma võimalusi ära lörtsida.

Meie valikud:

  • Arsenali võit (2,10 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (2,08 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 105€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds