Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Ajax ennustusvihjed

Meistrite Liiga veerandfinaali esimeses omavahelises kohtumises mängiti Hollandis 1:1 viiki. Enamiku kohtumisest domineeris kodumeeskond, kuid ka Juventuse suutis kontratega olukordi luua. Selline seis tähendab, et Ajax vajab edasipääsuks vähemalt ühte väravat.


Juventus vs. Ajax
Teisipäev, 16. aprill 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Juventuse võit ja mõlemad skoorivad (3.4 @ Coolbet)
Juventus lööb esimesel poolajal esimese värava (2.05 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Juventus on koduväljakul võitmatuna püsinud kolmteist mängu järjest. Viimati jäädi alla Manchester Unitedile.
  • Ajax jõudis Meistrite Liigas viimati poolfinaali 1997.a, kus kaotati just Juventusele.
  • Massimiliano Allegri pole treenerina kunagi Ajaxit võitnud. Tulemusteks neli viiki ja üks kaotus.

Esimesena juhiks tähelepanu Ajaxi võidu koefitsiendile, milleks on 5.35. Me otseselt ei soovitaks seda võtta, kuid see tundub ikkagist üsna ahvatlev, kui mõelda antud faktidele: alagrupifaasis mängis Ajax võõral väljakul Müncheni Bayerniga välja 1:1 viigi, kaheksandikfinaalis domineeriti Real Madridi vastu mõlemas kohtumises ning korduskohtumises Hispaanias, mis võideti 4:1, oli Ajaxi koefitsient samuti viie kanti. Ning viimaseks –  suudeti ka esimeses kohtumises Juventuse vastu olla domineerivam pool. Tasub mõelda.

Nagu Ajax on juba korduvalt ja korduvalt tõestanud, siis nemad aukartust ühegi nimeka vastase vastu ei tunne ning mängivad julgelt, agressiivselt ning loovalt. Korduskohtumises on neil tänu koduväljakul löödud väravale ka natukene rohkem mänguruumi. Kui Juventus asubki ühe väravaga juhtima, siis Ajax vajab endiselt vaid ühte väravat, et seisu lootusrikkana hoida.

Juventus tõestas eelmises ringis, et nad suudavad koduväljakul näidata drastiliselt paremat mängu kui võõrsil. Esmalt jäädi Hispaanias 0:2 alla Atletico Madridile, kuid seejärel võideti kodus 3:0. Loogika paneb arvama, et üsna sarnane stsenaarium võib toimuda ka Ajaxi vastu. Vahepealsel koduliiga mängul anti puhkust peaaegu kõikidele algkoosseisu meestele ehk mehed peaksid olema üsna värsked.

Soovitaks kahte järgnevat valikut: Juventuse võit mängus, kus mõlemad meeskonnad skoorivad ja et Juventus lööb esimese värava esimesel poolajal. Ajax on Euroopa tugevaimates liigades esimene meeskond, kes alistas sel hooajal 100 värava piiri ning usume, et nad suudavad ka paljukiidetud kaitsemeeskonnale Juventusele võõral väljakul vähemalt ühe ära lüüa.

Kuid miks Juventus ikkagi võidab selle kohtumise? Meie jaoks on põhjus üsna lihtne. Nimelt on Juventus sellise klassiga meeskond, mis ei vaja väravate löömiseks palju olukordi. Seda nägime ka ilmekalt esimeses omavahelises kohtumises, kus Cristiano Ronaldo lõi avapoolaja lõpuminutitel kontrarünnakust nii meisterlikult ja pealtnäha lihtsalt värava, et Ajaxi mängijad vaatasid üksteisele nõutult otsa ja küsisid: “Kas see nii lihtsalt käibki?”. Ajaxi realiseerimine jätab aga soovida, raisatakse liiga palju häid võimalusi.

Meie valikud:

  • Juventuse võit & mõlemad meeskonnad skoorivad (3.4 @ Coolbet)
  • Juventus lööb esimesel poolajal esimese värava (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 68€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds