Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs Manchester United ennustusvihjed

manu vs barca

Meistrite Liiga veerandfinaali esimeses omavahelises kohtumises alistas Barcelona Manchester Unitedi 1:0 ning seega peab hakkama Inglise meeskond Camp Noul väravaid lööma, kui tahab veel kõrges mängus püsida.


Barcelona vs. Manchester United
Teisipäev, 16. aprill 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TV6

Barcelona võidab poolaja ja täisaja (2.08 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.12 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Barcelona on kõikide liigade peale püsinud koduväljakul võitmatuna viisteist mängu.
  • Manchester United on kaotanud viimased kolm võõrsil kohtumist.
  • Viimatises omavahelises kohtumises Barcelona koduväljakul jäi kohtumine 0:0 viiki, kuid sellest on möödas üle kümne aasta.

Esimeses kohtumises oli Barcelona kergelt öeldes pettumus, kuid võib kindel olla, et koduväljakul on nad hoopis parem meeskond. Seda tõestasid nad ka kaheksandikfinaalis, kui kõige pealt mängisid Prantsusmaal Lyoniga 0:0 viiki ning seejärel kordsuskohtumises Hispaanias võtsid väga veenva ja ülekaaluka 5:1 võidu.

Kui heita pilk korduskohtumise koefitsientidele, siis Barcelona on kindlaks favoriidiks ja seda igati põhjendatult. Juba kohtumist Old Traffordil domineeriti üsna kindlalt. Manchester United ei saanud raamidesse mitte ühtegi lööki.

Esimesena võtaks valiku, et Barcelona võidab nii poolaja kui ka täisaja. Manchester United peab tänu kaotusseisule väravat otsima ning seetõttu varem või hiljem ka oma mängu avama. See annab Barcelonale rohkem ruumi liinide vahele ja taha. Barcelona mängijad on aga individuaalselt nii kõrgel tasemel, et kui neil on piisavalt ruumi, siis on ohtlikud olukorrad kerged tulema.

Teisena võtaks valiku, et vähemalt üks meeskond jääb nulli peale. Kõigi eelduste järgi peaks Barcelona 1-2 väravat kindlasti lööma, aga Manchester Unitedi väravatele küll raha ei paneks. Barcelona kaitseliin ei ole just tippude-tipp, kuid meeskonna üldine mängustiil on nii domineeriv, et vastasmeeskondadel on juba puhtalt selle pärast neile raskem väravaid lüüa. Enamus mängust aetakse palli valdavaid Barcelona mängijaid taga.

Kokkuvõttes otsustati arvatavasti selle paari saatus ära eelmise nädala kohtumises Manchesteris. Barcelona mängis kõvasti alla oma taseme ja pakkus Manule võimalust, kuid Inglise klubi ei kasutanud seda ära ja nii suutiski Barcelona ka enda kohta hambutu mänguga võidu võtta. Vaevalt Kataloonia klubi koduväljakul võimaluse annab.

Meie valikud:

  • Barcelona võidab poolaja ja täisaja (2.08 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds