Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs. Toronto Raptors ennustusvihjed

NBA finaalseeria neljas kohtumine. Viimase kohtumise loetud päevad tagasi suutis võita Raptors ning asus seeriat 2:1 juhtima. Selgunud on ka tõsiasi, et Kevin Durant ei saa Warriorsi meeskonda aidata ka seeria neljandas mängus. Klay Thompson, kes jättis viimase kohtumise reievigastuse tõttu vahele, on kõigi eelduste kohaselt taas rivis.


GSW vs. Raptors

Laupäev, 8. juuni 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: Kanal12

Toronto Raptorsi võit (2.62 @ Coolbet)
Kokku üle 215 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Golden State on küll koduväljakul hirmkõva meeskond ning nad pole viimase nelja aasta jooksul NBA finaalseerias kordagi koduväljakul kaks mängu järjest kaotanud, kuid antud kohtumises tasuks siiski panustada Raptorsi võidule.

Viimases kohtumises mängis Kanada klubi kergelt säästurežiimil ning sai nii mõndagi mängijat antud kohtumiseks rohkem puhata. Warriorsi poolelt tegid aga mitmed mängijad eesotsas Stephen Curryga väga pika tööppäeva ja kulutasid rohkelt energiat, mis kõik võib seeria neljandas mängus juba tunda anda.

Samuti on kerge küsimärk, et kui hästi ennast väljakul Klay Thompson peale vigastust tunneb. Ise ta väidab, et ta on mängimiseks valmis, kuid lõplik tõde selgub alles palliplatsil.

Järgmine mure on Warriorsi korvialune. Peale Kevon Looney vigastust ei ole neil ühtegi üle keskmise head keskmängijast kaitsemängijat. Toronto Raptors tõestas seda juba eelmisel korral, kui nende eesmärk teatud aegadel oligi palli kõige pealt korvi alla surumine ja sealt heade jätkulahenduste leidmine.

Lisaks, kui nüüd on teada, et Durant ei mängi, siis on Toronto Raptorsi mehed 100% motiveeritud, et antud kohtumine võita. Tänu sellele suudetaks seeriat 3:1 juhtima minna, mis tähendab, et järelejäänud potentsiaalselt kolmest kohtumisest tuleks võita vaid üks. Seejuures toimuksid kaks kohtumist nendest Raptorsi koduväljakul. Toronto klubile on mängitud kõik trumbid kätte, nüüd peavad olema mängijad valmis need ära kasutama ning meie usume, et nad on valmis.

Teise valikuna ennustaks pigem üle keskmise skooriga mängu. Raptors on seeria jooksul hakanud viljelema kiiremat mängu ning Warriors viskab koduväljakul kindlasti üle 105 punkti. Ennustame lõpptulemuseks 107-111.

  • Toronto Raptorsi võit (2.62 @ Coolbet)
  • Kokku üle 215 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 52€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds