Jälgi meid

Ennustusvihjed

Jäähoki MM-i veerandfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Jäähoki MM-il on selgunud kaheksa tugevaimat koondis. Teisipäevase päeva jooksul selgitatakse välja neli poolfinalisti. Loe edasi ning leiad ühe 10.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral  200€.


Kanada vs. Šveits (17:15 ETV2)

Kanada alagrupifaasi statistika: 6 võitu ja 1 kaotus. Ainuke kaotus saadi Soomelt. Väravate vahe 36:11.

Šveitsi alagrupifaasi statistika: 4 võitu ja 3 kaotust. Kaotused saadi alagrupi suurtelt ehk Tšehhilt, Venemaalt ja Rootsilt. Väravate vahe 27:14.

Tahaks öelda, et tõenäoliselt on tegemist kõige ühepoolsema veerandfinaaliga. Kanada kõik neli viisikut on ühtlaselt kõrge klassiga, Šveitsil on esimese ja neljanda viisiku tasemel erinevus sees. See tekitabki antud kahe koondise vahel teatud tasemevahe, mis hokimatši jooksul realiseerub tulemuseks.

Kanada kaitse on olnud suurepärane. Mäletatavasti jäeti alagrupi viimases kohtumises nulli peale USA koondis. Ülekaalu realiseerimise poolest ollakse endiselt parim koondis turniiril. Šveits on näidanud turniiril suurt südant ning tahtejõudu, kuid Kanada vastu jääb sellest tõenäoliselt väheks.

Meie valik: Kanada AH-1.5  (1.9 @ Coolbet)


Venemaa vs. USA (17:15 ETV+)

Venemaa alagrupp: 7 mängu ja 7 võitu väravate vahega 36:7

USA alagrupp: 5 võitu ja 2 kaotust. Kaotati Kanadale ja Slovakkiale. Väravate vahe 27:15.

Meeskonnad kohtusid omavahel viimati 2017a. MM-il, siis võitis USA tulemusega 5:3. Seekord julgema aga öelda, et kindel favoriit on Venemaa. Nad on suutnud meelitada MM-ile väga tugeva koondise ning seni on näidatud parimat mängu. Eriti tuleb kiita kaitset, seitsme mänguga on endale lastud lüüa vaid seitse väravat ja nendest üle poolte tulid viimases pingevabas alagrupikohtumises.

USA on ühe näitaja poolest esirinnas – nad on teeninud kõige vähem karistusi. Keskmiselt määratakse neile mängu kohta vaid kaks kaheminutilist karistust. Siiski näitasid alagrupikohtumised, et USA koondis võiks suures viisikus USA-Venemaa-Soome-Rootsi-Kanada olla nõrgim lüli ning nende edasipääs poolfinaali oleks kerge üllatus.

Meie valik: Venemaa üle 3.5 värava (1.72 @ Coolbet)


Tšehhi vs. Saksamaa (21:15 ETV+)

Tšehhi alagrupp: 6 võitu ja 1 kaotus. Ainus kaotus saadi Venemaalt. Väravate vahe 39:14.

Saksamaa alagrupp: 5 võitu ja 2 kaotust, kaotused saadi USA-lt ja Kanadalt. Väravate vahe 18:18.

Ennustame sellest kohtumisest kõige tasavägisemat kohtumist. Tšehhi on teinud väga korraliku turniiri ning olnud üks resultatiivsemaid koondiseid. Efektiivsuse poolest ollakse lausa parim meeskond – 15.66% pealevisetest raamidesse on lõppenud väravaga.

Saksamaa ei ole lihtne vastane. Paari viimase aasta jooksul on tehtud tasemes suur edasiminek ning turniiri jooksul on tõestatud, et eelmise aasta Olümpia hõbemedal ei olnud ühekordne sähvatus.

Kui tuleb valida üks meeskond, kes siit poolfinaali edasi läheb, siis selleks on Tšehhi. Arvatavasti teenivad sakslased Tšehhiga mängus üsna ohtralt karistusminuteid ning arvestades, kui kehvakesed sakslased vähemuses mängimises on, siis on Tšehhil märgatav eelis.

Meie valik: Tšehhi AH-1.5 (1.6 @ Coolbet)


Soome vs. Rootsi (21:15 ETV2)

Soome alagrupp: 5 võitu ja 2 kaotust. Kaotused Saksamaale ja USA-le. Väravate vahe 22:11.

Rootsi alagrupp: 5 võitu ja 2 kaotust. Kaotused Venemaalt ja Tšehhilt. Väravate vahe 41:21.

Rootsi kaotas viimase alagrupi kohtumise Venemaale 4:7 ning lasi endale teisel perioodil lüüa lausa kuus väravat. Liigub vandenõuteooria, et rootslased kaotasid meelega, et saaksid Soomega vastamisi minna. Ajalugu ühte sellist olukorda mäletab. Siiski vaevalt sellel vandenõul alust on.

Kui Rootsi on siiamaani turniiri resultatiivseim meeskond, siis Soomel esinevad probleemid just rünnakul. Lüüakse harjumatult vähe väravaid ning mängupilt ei ole väga nauditav. Vahel jääb tunne, et meestel ei ole selget visiooni, kuidas väravad peaks tulema. Rünnak on ümmargune ning vastast ei suudeta piisava surve alla panna.

Nii Olümpial kui viimasel MM-il on omavahel kohtutud ja mõlemal korral on võidukas olnud Rootsi. Ka seekord ollakse üsna kindel favoriit ning usume, et favoriit ei väärata. Rootsi on näidanud Venemaa ja Kanada kõrval siiamaani parimat hokit.

Meie valik:Rootsi AH-1.5 (1.9 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds