Jälgi meid

Ennustusvihjed

BC Kalev/Cramo vs. Tallinna Kalev/TLÜ ennustusvihjed

Eesti korvpalli meistriliiga finaalseeria kolmas kohtumine. Kuna Kalev/Cramo on võitnud mõlemad eelnevad kohtumised, siis on neil võimalik antud kohtumise võiduga kindlustada neljas järjestikune Eesti meistritiitel.


Kalev/Cramo vs. TLÜ/Kalev

Kolmapäev, 22. mai 2019
Mäng algab: 19:00
Ülekanne: Tallinna TV

Tlü/Kalev Ah+22.5 (1.9 @ Coolbet)
Kokku alla 174.5 punkti(1.71 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kalev/Cramo on finaalseeria jooksul visanud keskmiselt 94 punkti mängu kohta.
  • TLÜ/Kalev on vaid korra suutnud selle hooaja jooksul nelja omavahelise kohtumise jooksul Cramo vastu poolaja võita.
  • BC Kalev/Cramo pole sel hooajal kaotanud mitte ühelegi Eesti meeskonnale.

Kui esimeses kohtumises osutas Tallinna Kalev Cramole üsna tõsist vastupanu ja kaotas alla kümne punktiga, siis teises kohtumises näitas VTB meeskond võimu ning võttis suure 28-punktilise võidu. Kolmandas kohtumises võiks oodata tulemust, kus Kalev/Cramo võidunumbrid jäävad kuhugile kahe eelneva punktiparemuse vahele. Ehk siis kuskil 13-18 punkti vahele.

Miks just selline tulemus? Eelkõige sellepärast, et tegemist on tõenäoliselt viimase kohtumisega selles seerias ning TLÜ/Kalev teeb kõik, et oma parimat mängu näidata. Kuid olgem ausad – Tallinna Kalevil on ka oma parima mänguga väga väikesed võimalused Cramo alistamiseks. Eesti mõistes on Cramol lihtsalt nii palju rohkem taset. Seega võiksi sümpaatselt pingutav autsaider hoida kaotusnumbrid üsna soliidsena.

Kihlveokontorid on händikäpi liini asetanud 22.5 punkti peale ehk tõenäoliseimaks tulemuseks arvatakse Cramo 22-23 punktilist paremust. Usume, et sellega on Tlü/Kalevit natukene alahinnatud. Sajaprotsendile pingutuse korral veel Cramo võiks edunumbrid nii suureks ajada, kuid pigem soovib Kairys ehk peatreener anda võimalikult paljudele mängumeestele mänguaega, et kõik saaksid kuldses mängus osaleda.

Skooriliin on asetatud 174.5 punkti peale. Eelnevas kahes kohtumises ei visatud kummagis sellest punktisummast rohkem punkte. Ei ole ühtegi põhjust, miks see kolmandas kohtumises peaks juhtuma.

Meie valikud:

  • Tlü/Kalev AH+22.5 (1.9 @ Coolbet)
  • Kokku alla 174.5 punkti(1.71 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds