Jälgi meid

Ennustusvihjed

Toronto Raptors vs. Milwaukee Bucks ennustusvihjed

Ida-konverentsi põnev finaal on jõudnud kuuenda kohtumiseni. Hetkeseis 3:2 Toronto Raptorsi kasuks ehk Kanada kossumeeskonnal on võimalus koduväljakul kindlustada ajaloo esimene NBA finaalipääs. Kas see õnnestub? Või suudab Bucks viia seeria otsustava, seitsmenda, kohtumiseni?


 Raptors vs. Bucks
Pühapäev, 26. mai 2019
Mäng algab: 03:30
Ülekanne: Kanal 12

Toronto Raptors AH-2 (1.88 @ Coolbet)
Kokku punkte alla 213 (1.88 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Milwaukee Bucks on esimest korda hooaja jooksul seisus, kus on kaotatud järjest kolm kohtumist.
  • Toronto Raptors on play-offi jooksul kaotanud koduväljakul vaid kaks kohtumist.
  • Viimases kohtumises viskasid Bucksi vahetusmängijad 15 ja Raptorsi vahetusmängijad 35 punkti.

Meie ennustame, et Toronto Raptors võidab selle kohtumise.

Esiteks on suutnud Raptors oma pingimehed mängima saada, Bucksi vahetusmängijad aga lati alt läbi jooksnud. Juba teist kohtumist järjest on Toronto klubi pink eesotsas VanVleeti, Powelli ja Ibakaga Milwaukee pingi üle mänginud. Viimases kohtumises torkas hästi silma – nii kui Giannis ja veel mõni algviisiku mees pingil puhkas, siis Toronto hakkas kohtumist domineerima ning Bucksi enesekindlus oli koheselt kadunud.

Teiseks on Bucksi tabavusprotsent vabadelt viskekohtadelt alla igasuguse arvestuse. Terve seeria peale on Milwaukee klubi tabanud viskeid vabadelt viskekohtadelt alla 40%. Võrdluseks võib tuua, et Toronto Raptors on ainuüksi kolmeseid tabanud vabadelt viskekohtadelt ligi 45%.

Kolmandaks – Toronto Raptorsi kaitse on suutnud Giannise kinni saada(nii palju, kui see võimalik on). Giannise katmisel teeb tööd terve Raptorsi meeskond, kuid personaalselt on alates kolmandast mängust kreeklast katma hakanud Kawhi Leonard ja see on töötanud. Giannis ei ole suutnud enam nii domineerivalt tegutseda, et Bucksi võitudeni tüürida.

Neljandaks ja viiendaks põhjuseks võib tuua koduväljakueelise ja suuremad kogemused. Raptorsi kodupublik on üks NBA hinnatumaid ja vastasmeeskondadele ülimalt ebamugav faktor. Kogemuste poole pealt – Kanada klubis on hea kooslus kogenud mängumeestest, kes on aastast aastasse mänginud kõrges konkurentsis. Väljakul tehakse küpsemaid otsuseid.

See kõik mängib meie hinnangul trumbid Toronto klubi kasuks.

Teine ennustusvihje: siin seerias saavutab edu panustega, mis on suunatud väikestele skooridele. Tegemist on väga soliidsete kaitsemeeskondadega. Lisaks üritab Raptors hoida mängutempo võimalikult madalana, et mitte lasta Bucksi jooksma ning samas säästa jõudu kokku – mitmel mehel on väga suur mängukoormus.

Meie valikud:

  • Toronto Raptors AH-2 (1.88 @ Coolbet)
  • Kokku punkte alla 213 (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds