Jälgi meid

Ennustusvihjed

Jäähoki MM-i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Jäähoki MM-il on kavas viimased alagrupikohtumised. Edasipääsejad on selgunud, kuid tuliseid vastasseise on sellegi poolest oodata. Loe edasi ning leiad ühe 4.5 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 90€.


Kanada vs. USA

Algab: 21:15 Ülekanne ETV2

Klassikaline Põhja-Ameerika vastasseis, mida oleme jäähoki areenidel nautinud läbi aastate. Viimati kohtusid need meeskonnad omavahel eelmise aasta MM-il pronksikohtumises. Toona võitis USA tulemusega 4:1. Antud kohtumises midagi suurt peale au ja uhkuse mängus ei ole, alagrupist edasipääsu on mõlemad meeskonnad kindlustanud. Siiski saab kohtumise võitja parema asetus play-offiks.

Kanada on turniiril näidanud suurepärast mängu. Ülekaalude realiseerimises ollakse hetkel turniiri parim 58 protsendiga. Resultatiivsuse tabelis kolmas meeskond. Muljet on avaldanud tugev kaitse. Eriti hästi saadakse hakkama vastaste rünnakute suunamisega äärtesse, kus on neid juba lihtsam summutada. Samas tuleb tõdeda, et tõelist Kanada taset ei ole me veel näinud, siiamaani on mängitud üsna jõudusäästvalt.

USA samuti särab korraliku ülekaalude realiseerimisega. Paremuselt kohe Kanada järel teine protsent. Samas on endale lastud kaheteist vähemuses olemisega lüüa vaid kaks väravat. Korralik näitaja. Kanadast on saadud üks päev rohkem puhata, kuid suurt eelist see USA-le ei anna, Kanadal oli eile Taani vastu pigem treeningmäng.

Kokkuvõttes üsna võrdsed meeskonnad. Antud alagrupikohtumises loeb suuresti see, et kumb meeskond rohkem seda võitu tahab. Siiski annaksime väikese eelise Kanadale. Nende kaitse on jätnud siiamaani kindlama mulje ja see võibki otsustavaks saada.

Meie valik: Kanada võit (2.14 @ Coolbet)


Rootsi vs. Venemaa

Algab: 21:15 Ülekanne ETV+

Kahe viimase MM-i võitja Rootsi kohtub sel turniiril ainult võite tunnistanud Venemaaga. Statistilises plaanis võiks öelda, et kohtuvad kaks parimat meeskonda või siis vähemalt parim ründemeeskond ja parim kaitsemeeskond. Rootsi on kuue kohtumisega löönud 37 väravat, Venemaa on kuue mänguga endale lasknud lüüa vaid 3 väravat! Mõlemad koondised on juba edasipääsu taganud, mängus on kõrgem asetus play-offiks.

Venemaal on suurepärane kooslus koduliiga ja NHL-i staaridest. Kui enne MM-i võis olla kerge küsimärk meeskonna koostöö, siis kohtumised on tõestanud, et sellega on kõik korras. Samas näidati ka viimasel MM-il alguses suurepärast minekut, seejärel sai aga püssirohi  otsa ja välja langeti juba veerandfinaalis.

Tegemist on kahe parima vähemuses mängiva meeskonnaga sel turniiril, vähemalt statistiliselt. Venemaa on pidanud 17 vähemuse jooksul vaid korra litri enda väravast välja võtma. Rootsi 19 vähemuse jooksul kahel korral.

Venemaa on saanud ühe puhkepäeva rohkem. Rootsi mängis veel eile Läti vastu, kus asjad läksid ootamatult tasavägiseks. Rootsi võitis selle kohtumise küll 5:4, kuid jõudu kulutati planeeritust rohkem.

Venemaa on jätnud sel turniiril ülisümpaatse mulje ning kuna võrreldes Rootsiga ollakse ka värskemad, siis ennustame võitu just neile.

Meie valik: Venemaa võit (2.12 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 4.5


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 90€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds